داخلی صفحه همدان خبر
 
استاندار همدان:
دفاع مقدس از پرافتخار آمیزترین دوران تاریخ ایران و انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
استاندار همدان در همایش بزرگ «نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس از افتخار آمیزترین دوران تاریخ ایران و انقلاب اسلامی است، در این ایام باشکوه اوج ایثار، اخلاص و از خود گذشتگی به منصه ظهور رسید.
 
به گزارش ایثار همدان، همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس آئین نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت همدان، با حضور عارف مدیرکل بننیاد استان، مسئولین استان، 700 نفر از رزمندگان استان و ایثارگران غیور سال های دفاع مقدس در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
سید سعید شاهرخی استاندار همدان در این همایش با درود بر امام شهدا و روان پاک و مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب برای مقام معظم رهبری، شهدای گرانقدر انقلاب، مدافعین حرم و همه تلاشگران اهداف بلند انقلاب آرزوی توفیق، سلامت و بهروزی کرد.
وی با درود بر فرماندهان، پیشکسوتان، مدافعان حرم و خانواده‌های سرافراز ایثارگر که نقش بی‌بدیلی را در دوران دفاع مقدس رقم زدند، هفته دفاع مقدس را متعلق به همه مردم به ویژه رزمندگان و ایثارگران دانست و این ایام را فرصت مغتنمی برای یادآوری سال های شور انگیز جهاد و مقاومت برشمرد.
شاهرخی در همایش عنوان کرد: این ایام متعلق به همه ایران عزیز است، به ویژه رزمندگان و جانبازان و آزادگان عزیز؛ یکی از اقدامات ارزشمندی که باید صورت بگیرد و 7 مهرماه به این عنوان نام گذاری شده است، نکوداشت پیشکسوتان است.
وی ادامه داد: دوران دفاع مقدس یکی از افتخارآمیزترین دوران انقلاب اسلامی و تاریخ ایران عزیز است، چه در دوران انقلاب و چه قبل از آن؛ ایامی به برجستگی ایام دفاع مقدس نداشته ایم، ایامی که همه خوبی های رخ داده در آن جلوه و ظهور پیدا می کند.
استاندار همدان در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و شهادت دفاع مقدس استان همدان مطرح کرد: خدا را شکر که این ایام در دوران نوجوانی ما بود و توانستیم این ایام را درک و مشاهده کنیم، این موضوع یک فرصت الهی برای ما بود، جنگ تحمیلی در شرایطی آغاز شد که انقلاب اسلامی نوپا بود و در هجمه های مختلف قرار گرفته بود.
این همایش به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و با همکاری استانداری همدان، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دانشگاه علوم پزشکی، استان برگزار شد.
در پایان مراسم از ایثارگران غیور سال های دفاع مقدس تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 309238
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...