داخلی صفحه گلستان خبر
 
عزت و شرفمان را مدیون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۳
مدیرکل بنیاد گلستان اظهار داشت؛ همه ما مدیون جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس هستیم و هفته دفاع مقدس بهانه ایست تا به جهانیان نشان دهیم انقلاب اسلامی همواره ادامه‌دهنده راه شهداست.
عزت و شرفمان را مدیون شهدا هستیم
 
 به گزارش ایثار واحد گلستان، وزیری در دهمین جلسه شورای معاونین ضمن تقدیر از برنامه‌های معاونین ستادی در گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: شهیدان با ایستادگی خود این نظام مقدس را به اوج سربلندی و افتخار رساندند و با ایثار جان، عزت و شرف را برای ما به میراث گذاشتند.
وی گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس در راستای ترویج و نشر فرهنگ ایثار و شهادت است و باید ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین و فرهنگ ایثار و شهادت نهادینه شود.
وی ضمن تجلیل از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر اظهار داشت: دیدارها و سرکشی از این خانواده‌ها نباید به تعدادی از خانواده ختم شود، بلکه همه جامعه هدف، باید مدنظر مسئولان باشد.
وزیری افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه علی‌الخصوص در میان جوانان مهم‌ترین وظیفه ما در قبال شهدا است و تنها این راه است که می‌تواند انقلاب اسلامی را استوارتر از همیشه نموده و در برابر ظالمین و زورگویان بیمه نماید.
مدیرکل بنیاد با تأکید بر اهمیت درمان والدین معظم شهدا و ارتباط با آنان گفت: با توجه به افزایش سن والدین معظم شهدا در دیدارها باید تقویت روحیه این عزیزان مدنظر قرار دهیم زیرا نیاز عاطفی آن‌ها بیشتر از نیاز مالی‌شان است. 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 309249