داخلی صفحه گلستان خبر
 
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
امنیت ایران اسلامی مرهون جان‌فشانی شهداست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲
فرماندار شهرستان گالیکش اظهار داشت: اقتدار، امنیت امروز ایران اسلامی مرهون رشادت‌ها، جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌های شهدا و ایثارگران این کشور است و همه مردم و مسئولان باید در پاسداشت خون شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند.
امنیت ایران اسلامی مرهون جان‌فشانی شهداست
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ حسین مایلی فرماندار شهرستان در نشست صمیمی که با فرزندان شاهد شاغل در ادارات برگزار شد ضمن گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان جنگ تحمیلی، گفت: فرزندان شهدا و ایثارگران باید بهترین الگو برای جامعه دینی و سیاسی ما باشند و همانند پدران خود بزرگ‌ترین خدمت را به جامعه ارائه کنند.
وی عنوان کرد: یکی از خواسته‌ها و وصیت اکثر شهیدان حفظ حجاب و پاک‌دامنی زنان در محافل اجتماعی بود و کوتاهی در این راه به‌هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست چراکه یکی از عوامل مهم تحکیم بنیان خانواده همین حفظ عفت و پاک‌دامنی بانوان است.
فرماندار گالیکش با تأکید بر اینکه شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان حق بزرگی به گردن همه ما به‌ویژه مسئولان دارند، تصریح کرد: همه ما موظفیم تا با بررسی مشکلات و مسائل فرزندان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران، در جهت رفع آن‌ها از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 309291
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...