کارشناس مسائل اعتقادی در جمع دانش آموزان لردگان:
شهدا درس ایثار و از خودگذشتگی به ما آموختند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۳
کارشناس مسائل اعتقادی در جمع دانش آموزان دبیرستان فجر شهرک لردگان، ایثار و از خودگذشتگی را درس شهدا به ما دانست و گفت: هرچه می توانید با خانواده شهدا دیدار کنید و وصیت نامه شهدا را مطالعه نمایید و آنان را الگوی تمام عیار زندگی خود قرار دهید.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری ، حجت الاسلام محمود ساسانی در نشست روشنگری دانش آموزان واحد مقاومت دبیرستان فجر شهرک لردگان گفت: رژیم بعث عراق با کمک کشورهای غربی و اروپائی و با تمام توان و تجهیزات خود به کشور ما حمله کردند تا انقلاب اسلامی ما را خدشه دار کنند و اجازه صادرشدن انقلاب را به دیگر جاهای دنیا ندهند.

وی افزود : ایستادگی و دلاورمردی های رزمندگان ما درسایه توکل به خداوند متعال باعث پیروزی ما در جنگ تحمیلی شد و شهدا بودند که با خون خود از انقلاب و کشور دفاع کردند و ما هم باید میراث آنها را به خوبی حفظ کنیم.
ساسانی خاطر نشان کرد : شما دانش آموزان باید در سنگر تعلیم و تربیت روز به روز تلاش بیشتری کنید تا در همه زمینه ها کشور عزیزمان به پیشرفت برسد و دست دشمنان از خاک این کشور کوتاه شود.
کارشناس مسائل اعتقادی در جمع دانش آموزان دبیرستان فجر شهرک، ایثار و از خودگذشتگی را درس شهدا به ما دانست و گفت: هرچه می توانید با خانواده شهدا دیدار کنید و وصیت نامه شهدا را مطالعه نمایید و آنان را الگوی تمام عیار زندگی خود قرار دهید.

انتهای پیام/
کد مطلب: 309332
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...