در یادواره شهدای بازفت عنوان شد:
شهادت، مرگ آگاهانه برای کسب رضای خداست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهرنگ، شهادت را مرگ آگاهانه برای کسب رضای خدا دانست و گفت: شهید با اهدای خون خود به جامعه بشریت حیات می‌بخشد.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان و خانواده معظم شهدا، یادواره شهدا حوزه ای در بخش بازفت شهرستان کوهرنگ به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
سرهنگ پاسدار عزیز موسایی در این مراسم معنوی گفت: آشنایی با شهدا؛ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد جامعه بویژه نسل جوان از مهمترین اهداف برگزاری یادواره‌های شهدای حوزه ای می باشد .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهرنگ، شهادت را سعادتی بزرگی برای انسان عنوان کرد و افزود: همه انسان‌ها می‌بایست دیر یا زود دنیای فانی را وداع گفته و نزد پروردگار خود بروند، ولی شهیدان با مرگ آگاهانه در راه خدا و کسب رضای او بهشت جاویدان را نصیب خود کرده اند.
وی در ادامه با اشاره به آیات و روایات اسلامی به تبیین جایگاه شهید در اسلام پرداخت و گفت: شهید با اهدای خون خود به جامعه بشریت حیات می‌بخشد، بطوری که امنیت و آسایش امروز ملت ایران مرهون خون پاک شهیدان است.
فرمانده ناحیه مقاومت کوهرنگ افزود: شهیدان با بصیرت والایی که داشتند راه حق را از ناحق به خوبی تشخیص داده و در مقابل کفار زمان ایستادگی کردند و زیر بار سازش با دشمنان دین خدا نرفتند.
وی در پایان با تأکید بر ضرورت پاسداری از خون شهیدان و دفاع از ارزش‌های دینی، گفت: همه مردم بایستی قدردان نعمت امنیت بوده و در راه حفظ و تدوام آن تلاش کنند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 309398
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...