سومین جلسه کمیته منابع انسانی صندوق برگزار شد.
سومین جلسه کمیته منابع انسانی صندوق اشتغال با حضور مهندس ریاحی مدیر عامل و اعضاء کمیته منابع انسانی صندوق برگزار گردید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲
سومین جلسه کمیته منابع انسانی صندوق اشتغال با حضور مهندس ریاحی مدیر عامل و اعضاء کمیته منابع انسانی صندوق برگزار گردید.
 
سومین جلسه کمیته منابع انسانی صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با دستور جلسه بررسی عملکرد کارکنان صندوق برگزارشد. درابتدای این جلسه آقای ریاحی مدیرعامل صندوق با استعانت از درگاه خداوند متعال و دعای فرج برای ظهور نزدیک حضرت ولیعصر (عج) و با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همکاران محترم در سخنانی کوتاه با اشاره به وضعیت موجود کشورگفتند: امیدوارم که با توکل برخدا و برنامه ریزی و تلاش مضاعف درسال رونق تولید، توفیق الهی جهت خدمت شایسته به مردم شریف شامل حالمان شود که بتوانیم در تحریم و تروریسم اقتصادی و فشار حداکثری دشمنان قسم خورده انقلاب گره ای ازمشکلات خلق الله بازکنیم.
ایشان در ادامه با پرداختن به رسالت، ماٌموریت و اهداف صندوق بیان داشتند: برای رسیدن به موفقیت در این راه  باید زیرساخت های لازم را  که نداریم ایجاد کنیم و اگرداریم آنها را به درستی به کار بگیریم یکی از این زیرساخت های مهم مورد نیاز برای هرسازمان موفق منابع انسانی توانمند می باشد  و کارکنان کار بلد دارای تعهد و تخصص مهمترین سرمایه هر سازمان هستند. در واقع هزینه حقوق و دستمزد در صندوق نشان دهنده سهم نیروی کار از ارائه خدمات به جامعه هدف و ابزاری مهم جهت ارزش گذاری کار آنها است. محاسبه قانونی و درست این هزینه و پرداخت به موقع آن از عوامل موثر در ایجاد روابط مطلوب بین کارکنان و کارفرما است .
البته رعایت عدالت در پرداخت حقوق ودستمزد باتوجه به (بهره وری و بازدهی، خلاقیت کارکنان ، تلاش اثرگذار و نظم فردی و انضباط اجتماعی و تعهد شغلی) رضایت مندی کارکنان را به همراه خواهد داشت. اما انجام کار برای رضای خدا بالاترورضایت مردم و کارفرما نیز برابر با رضایت مندی کارکنان دارای اهمیت است. و به همین علت نظارت بر کار کارکنان و بررسی عملکرد آنان از وظایف بسیار مهم صندوق می باشد.
دراین جلسه ارزشیابی و نظارت بر کار کارکنان مصوب و نوع و مدت قرارداد آنان معین گردید.
کد مطلب: 309467