داخلی صفحه زنجان خبر
 
​فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید:
حمایت از داشته‌های داخلی قطع امید از بیگانگان را به دنبال دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حمایت از داشته‌های داخلی، قطع امید از بیگانگان را به دنبال دارد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ فریبرز خزایی ظهر دوشنبه در همایش فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج ادارات استان که به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در محل تبلیغات اسلامی استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه زنجان به پایتخت شور و شعور حسینی و شهر غواصان دریادل نام‌ گرفته، باید مردم به این مهم افتخار کنند، افزود: نظام جمهوری اسلامی و کشورمان هر چه دارد به برکت عاشورا است.
وی اظهار کرد: عاشورا یک اتفاق بسیار مهم بود، با وجود اینکه ۱۴۰۰ سال از این واقعه می‌گذرد ولی همچنان ماندگار است و روز به ‌روز رنگ تازگی به خود می‌گیرد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه نام حضرت امام حسین (ع) هرگز فراموش نمی‌شود، گفت: باید امروز حسینی‌وار در جامعه حرکت کنیم.
خزایی با بیان اینکه امروز اول ماه صفر اسـت، افزود: در این روز کاروان امام سجاد (ع) و حضرت زینب (س) رقم می‌خورد و به شام می‌روند.
وی با اشاره به اینکه از تاریخ معاصر تاکنون سرزمین‌های زیادی از کشورمان از دست ‌رفته است، ابراز کرد: در هشت سال دفاع‌مقدس ۳۷ کشور علیه ما توطئه می‌کردند ولی با رشادت‌ها و دلیری‌های رزمندگان ما توانستیم ابرقدرت شرق و غرب را شکست دهیم و امروز به ‌جایی رسیدیم که در همه عرصه‌ها و بخش‌ها استقلال داریم و خودکفا شدیم.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: توان علمی ایران در منطقه سرآمد است و این مهم دشمن را خشمگین‌تر کرده است.
خزایی افزود: ایمان و توکل به خدا، دلیری رزمندگان و هدایت‌های مدبرانه امام راحل باعث شد رزمندگان اسلامی در جنگ هشت ساله به پیروزی برسند.
وی تصریح کرد: روحیه خودباوری، مقاومت و ایثار، همه برگرفته از امام حسین (ع) و عاشورا است و باید ملت نترس باشد و در مقابل دشمن بایستد. روحیه مقاومت و ایستادگی برگرفته از حرکت سرخ امام حسین (ع) در روز عاشورا است که باید تداوم داشته باشد و ملتی که نترس باشد، دشمن نمی‌تواند وحدت بین آن‌ها را ضعیف کند.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فرماندهان بسیج در دستگاه‌های اجرایی باید در بحث تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند.
خزایی یادآور شد: ما همه باید حامی بنیاد شهید باشیم و قدم‌های خوبی را در این عرصه برداریم. نیروهای انقلاب باید برای استقلال و خودکفایی کشور تلاش کرده و وحدت را در جامعه تقویت کنند.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه باید به بحث رونق تولید توجه شود، افزود: همان‌طور که تولیدکننده به تولید باکیفیت توجه می‌کند ما نیز به‌عنوان مصرف‌کننده حمایت لازم از تولید داخلی را داشته باشیم؛ چراکه اگر مستقل و به داشته‌های خودمان ایمان داشته باشیم، به نتایج مثبتی خواهیم رسید.
خزایی با بیان اینکه حمایت از داشته‌های داخلی، قطع امید از بیگانگان را به دنبال دارد و علاج مشکلات کشور، پافشاری بر راه انقلاب است، ابراز کرد: در شعارهای انقلاب تنها مسائل معیشتی نبود و استقلال کلیدواژه اصلی شعار بود.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: لازمه و اساس عزت و اقتدار کشور توکل به خدا، ایستادگی و مقاومت، امید به آینده و اعتماد به جوانان به‌خصوص جوانان انقلابی است که مقام معظم رهبری به این امر مهم بسیار تأکید دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 309613
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...