داخلی صفحه زنجان خبر
 
​فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران:
علاج مشکلات کشور، پافشاری در راه انقلاب است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۲
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حمایت از توان داخلی، قطع امید از بیگانگان را به دنبال دارد و علاج مشکلات کشور، پافشاری در راه انقلاب است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از خبرگزاری ایسنا، سرهنگ فریبرز خزایی ظهر امروز در همایش فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج ادارات استان که به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در محل تبلیغات اسلامی استان زنجان برگزار شد، اظهار کرد: عاشورا یک اتفاق بسیار مهم بود؛ چراکه با وجود گذشت یک‌هزار و ۴۰۰ سال از این واقعه، همچنان زنده و ماندگار است.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری به بازخوانی قیام عاشورا نیاز دارد، تصریح کرد: نام امام حسین (ع) هرگز فراموش نمی‌شود و باید امروز حسینی‌وار در جامعه حرکت کنیم.
وی با اشاره به اینکه بررسی‌های تاریخی نشان می‌دهد که سرزمین‌های زیادی از کشورمان از دست ‌رفته است، عنوان کرد: در هشت سال دفاع‌مقدس ۳۷ کشور علیه ما توطئه می‌کردند ولی با رشادت‌ها و دلیری‌های رزمندگان، توانستیم ابرقدرت شرق و غرب را شکست دهیم و امروز به‌جایی رسیدیم که در همه عرصه‌ها و بخش‌ها استقلال داریم و خودکفا شدیم.
این مسئول با بیان اینکه توان علمی ایران در منطقه سرآمد است و این مهم دشمن را خشمگین‌تر کرده است، یادآور شد: ایمان و توکل به خدا، دلیری رزمندگان و هدایت‌های مدبرانه امام راحل باعث شد رزمنگان اسلام در جنگ هشت ساله تحمیلی به پیروزی برسند.
خزایی، روحیه خودباوری، مقاومت و ایثار رزمندگان را برگرفته از حرکت سرخ امام حسین (ع) و عاشورا دانست و افزود: ملت باید نترس باشد و در مقابل دشمن بایستد و باید این روحیه مقاومت و ایستادگی تداوم داشته باشد و ملتی که نترس باشد، دشمن نمی‌تواند وحدت بین آن‌ها را تضعیف کند.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط فرماندهان بسیج در دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و گفت: نیروهای انقلاب باید برای استقلال و خودکفایی کشور تلاش و وحدت را در جامعه تقویت کنند؛ چراکه دشمن از توان نیروهای داخلی هراس دارد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه باید به بحث رونق تولید توجه شود، افزود: همان‌طور که تولیدکننده به تولید باکیفیت توجه می‌کند ما نیز باید به‌عنوان مصرف‌کننده حمایت لازم را از تولید داخلی داشته باشیم؛ چراکه اگر مستقل بوده و به داشته‌های خودمان ایمان داشته باشیم، به نتایج مثبتی خواهیم رسید.
وی با بیان اینکه حمایت از داشته‌های داخلی، قطع امید از بیگانگان را به دنبال دارد و علاج مشکلات کشور پافشاری بر راه انقلاب است، ابراز کرد: در شعارهای انقلاب تنها مسائل معیشتی نبود و استقلال کلیدواژه اصلی شعار بود.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: لازمه و اساس استمرار کشور توکل به خدا، ایستادگی و مقاومت، امید به آینده و اعتماد به جوانان به‌خصوص جوانان انقلابی است که مقام معظم رهبری به این امر مهم بسیار تأکید دارند.
انتهای پیام
 
کد مطلب: 309614