داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مهر:
رضایتمندی رهبر معظم انقلاب ازعملکرد مسئولین کنگره ملی شهدای مرکزی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
خمین- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به دیدار اعضای ستاد کنگره ملی امام وشهدای مرکزی با رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار ازعملکرد مسئولان برگزاری کنگره اعلام رضایت کردند.
 
به گزارش خبرنگار مهر، سردار محسن کریمی روز سه شنبه در اجلاسیه ویژه نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس از سری برنامه های کنگره ملی امام و شهدای مرکزی در خمین، اظهار داشت: حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در این اجلاسیه موجب عزت و افتخار ما است، این عزیزان در کارنامه خود عملکردی دارند که باید به وجودشان افتخار کنیم.
وی با اشاره به دیدار مسئولین برگزاری کنگره ملی نقش امام راحل و ۶۲۰۰ شهید استان طی روز گذشته با رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: مقام معظم رهبری به عملکرد مطلوب مسئولین این حوزه اشاره کردند و تمامی کارهای انجام شده در خصوص کنگره را خوب برشمردند و سپس فرمودند، تازه آغاز راه است و نباید فکر کنیم که با برگزاری اجلاسیه حق مطلب در خصوص حضرت امام ادا شده است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: بیش از ۳ سال است که استان مرکزی در حال آماده کردن امور برای برگزاری کنگره نقش امام راحل در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی است.
سردار کریمی افزود: تاکنون بیش از ۱۶ اجلاسیه مربوط به قشرهای مختلف برگزار شده است البته انجام کارهای ماندگار در کنار این اجلاسیه ها همچنان به قوت خود باقی است.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: تاکنون بیش از دو هزار نفر از دانشجویان و اساتید در قالب اردو های هفت اقلیم از هفت مکان که امام راحل حضور داشتند، بازدید به عمل آورده اند.
وی خاطر نشان کرد: البته باید بیش از پیش امام راحل را به جامعه و نسل جوان معرفی کنیم.
بر اساس گزارش مهر، در پایان این اجلاسیه از طرح نایب الشهدا و از عکس سه شهید خمین از جمله آن ها فرزند بزرگوار امام خمینی( ره) حاج آقا مصطفی خمینی، رونمایی شد. از تمبر یک هزار شهید خمین و ۶۲۰۰ شهید استان نیز توسط سردار فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران رونمایی به عمل آمد.
 
کد خبر 4734102
کد مطلب: 309681