داخلی صفحه گلستان خبر
 
جانبازان اسوه‌های صبر و ایثار هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
مدیرکل بنیاد گلستان بابیان اینکه جانبازان اسوه‌های صبر و ایثار هستند، اظهار داشت؛ صبر و استقامت جانبازان ستودنی است و اجر این قشر معزز در نزد خداوند متعالی جایگاه والایی دارد.
جانبازان اسوه‌های صبر و ایثار هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: اسرافیل وزیری با حضور در منزل جانبازان 70 درصد محمدرضا رستمانی و محمدعلی بیکی با این عزیزان دیدار و از زحمات، خدمات، صبر و بردباری خانواده های آنان قدردانی کرد، و در حاشیه این دیدار افزود: صبر و مقاومت خانواده شهدا یقیناً در امتداد هدف والای شهیدان است و نقش خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در حفظ حریم انقلاب بسیار برجسته و تأثیرگذار بوده است.
وی تصریح کرد: تلاش مسئولین حرکت در مسیر شهدا و آرمان‌های حضرت امام (ره) و هدف‌گذاری دقیق و عالمانه مقام معظم رهبری (مدظله العلی) و سیاست‌های دولت تدبیر و امید است و بر این باوریم که مسئولیت در سایه جان‌فشانی شهدا و ایثارگران گران‌قدر وظیفه سنگینی است و باید درراه خدمت به مردم بکوشیم.
وزیری در این دیدار گفت: خانواده شهدا و ایثارگران مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد، دیدار با جامعه ایثارگری وظیفه مسئولان و مایه دلگرمی آن‌ها می‌شود.
محمدعلی بیکی در تاریخ 17 آذر ماه 1361 در منطقه موسیان براثر ترکش و موج انفجار از ناحیه کمر و پا به درجه جانبازی نائل گشت.
محمدرضا رستمانی در تاریخ 8 اردیبهشت ماه 66 از ناحیه دست و پای راست به درجه جانبازی نائل گشت.

انتهای پیام/
کد مطلب: 309705
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...