داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مراسم تکریم و معارفه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
مراسم تکریم و معارفه سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، مراسم تکریم «محمدرضا پاکدامن» مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان و معرفی «عباس اقتدار بختیاری» سرپرست جدید بنیاد استان هرمزگان روز چهارشنبه 10 مهرماه با حضور سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ، مهدی ریاحی کیا مدیرکل توسعه منابع انسانی ، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ، برزگر مشاور استاندار در امور ایثارگران ، معاونین و روسای شهرستانهای تابعه استان برگزار شد.
در این جلسه سید منصور میرمرادی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان در هفته دفاع مقدس گفت: پایداری و مقاومت ملت ایران  یکی از با اهمیت ترین و با شکوه ترین مقاومت هایی است که می توان از آن نام برد و شهدا و رزمندگان ما در عرصه جهاد و شهادت با ایثارگری های خود امنیت و ایثارگریشان امنیت پایدار برای کشور ارمغان آوردند تا جایی که در دوران دفاع مقدس به برکت توانمندی های رزمندگان یک وجب از خاک کشور به تصرف دشمن در نیامد. میرمرادی با تأکید بر اینکه جامعه ایثارگری ، حق بسیاری بر گردن نظام و ملت دارند، خاطرنشان کرد: علاوه بر ایستادگی، پایداری و مقاومت در دوران دفاع مقدس، دین بزرگی بر گردن کشور دارند.
وی ضمن تشکر از زحمات استاندار هرمزگان و اشاره به فراهم نمودن زمینه های اشتغال و کارآفرینی جامعه هدف استان گفت : همانطور که ایثارگران و رزمندگان در دوران دفاع مقدس در جبهه های جنگ افتخار آفریدند امروز هم در جنگ اقتصادی می توانند افتخار آفرین باشند و این با برنامه ریزی مدون و استفاده ازتمامی ظرفیت های موجود استان ، حمایت استاندار محترم هرمزگان استفاده نمود .
وی اضافه نمود : با نوجه به شرایط کشور با بهره گیری از تجربه و ظرفیت های نیروی انسانی ، استفاده از فناوری و علوم جدید و تعهد و اخلاق به پیش برد اهداف سازمان و رفع مشکلات کمک نمود .
در پایان از زحمات محمدرضا پاکدامن مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با اهدا لوح توسط معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد و استاندار هرمزگان تقدیر شد . 
انتهای پیام./   
 
کد مطلب: 309708
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...