​ایثارگران ولی‌نعمتان جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
مدیرکل بنیاد استان در جلسه با مدیرعامل بیمه دی کشور گفت: ایثارگران ولی‌نعمتان جامعه هستند و به گردن همه ما حق دارند لذا هر کاری که انجام دهیم ذره‌ای از رشادت‌ها و ایثارگری آن‌ها را جبران نخواهد کرد.
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری؛ با حضور مدیرعامل بیمه دی کشور جلسه‌ای در خصوص مشکلات درمانی ایثارگران برگزار شد.
این جلسه با حضور کشاورز مدیرعامل، رامندی مدیر فنی و یاسینی مدیر حراست بیمه دی کشور و مدیرکل، معاونین و مدیر بیمه دی استان در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد استان در این جلسه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و خوش‌آمد گویی از توجه خاص و نگاه ویژه به استان با توجه به شرایط خاص استان تقدیر و تشکر کرد.
فریبرز نجفی افزود: یکی از دغدغه‌ها و مشکلات اساسی بنیادهای سراسر کشور و به‌تبع بنیاد چهارمحال و بختیاری مشکلات درمانی ایثارگران است.
نجفی به دلیل تأخیر در پرداخت بیمه تکمیلی ایثارگران تصریح کرد: بنیاد کشور، بیمه دی و دولت باید در این خصوص اهتمام ویژه‌ای به کار ببندند تا این مشکلات به صورت معضل و بحران نشود.
وی خاطرنشان ساخت: ایثارگران ولی‌نعمتان جامعه هستند و به گردن همه ما حق دارند و هر کاری که انجام دهیم ذره‌ای از رشادت‌ها و ایثارگری آن‌ها را جبران نخواهد کرد.
مدیرکل بنیاد ادامه داد: ما بیمه دی را از مجموعه بنیاد می‌دانیم و کار را به صورت مشترک انجام می‌دهیم لذا تعامل خوبی با مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه داریم و می‌دانیم کارهای بنیاد به پشتوانه شهدا انجام می‌شود.
این مقام مسئول در توصیه به کارکنان بیمه دی گفت: حقوق اداری ایثارگران به نحو شایسته رعایت شود، با ایثارگران با به صورت مناسب و با صبر و حوصله برخورد شود تا ضمن حفظشان و منزلت ایثارگران خدمات به صورت هدفمند به ایثارگران ارائه شود.
مدیرعامل بیمه دی کشور نیز گفت: حفظ حرمت ایثارگران سرلوحه کارکنان بیمه دی است که قریب به یک‌میلیون و هفتصد هزار از این عزیزان تحت پوشش بیمه در سطح کشور هستند.
کشاورز ضمن ابراز خرسندی از عملکرد بیمه دی استان افزود: اعتقادداریم که با ارادتی خاص و جانانه در بیمه دی به ایثارگران خدمت و کمک کنیم.
محمدرضا کشاورز علت تأخیر در پرداخت بیمه ایثارگران را عدم تأمین مالی از سوی دولت اعلام و افزود: با توجه به رایزنی‌هایی که صورت گرفته امید است هر چه زودتر این مطالبات از سوی دولت پرداخت تا مشکلات درمانی ایثارگران نیز رفع گردد.
مدیرعامل بیمه دی خاطرنشان کرد: به اعتقاد بنده مشکلی بالاتر از درمان ایثارگران در کشور وجود ندارد و ما می‌دانیم که این قشر عزیز به خاطر مشکلات درمانی تحت فشارند لذا به صورت کاملاً صبورانه و با صد در درصد گذشت در مقابل ایثارگران کار بیمه‌ای آن‌ها را انجام می‌دهیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 309738
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...