داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان معرفی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان معرفی شد
 
به گزارش  ایثار واحد هرمزگان ، عباس اقتدار بختیاری در مراسمی با حضور سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ، مهدی ریاحی کیا مدیرکل توسعه منابع انسانی  بنیاد ، شیبانی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ، برزگر مشاور استاندار در امور ایثارگران به‌عنوان سرپرست جدید بنیاد استان هرمزگان منصوب شد.
حجت‌الاسلام شهیدی در حکم انتصاب اقتدار بختیاری آورده است:
نظر به تعهد و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری جناب‌عالی را به سمت سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان منصوب می نمایم .
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان، با رویکرد فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به‌کارگیرید.
گفتنی است، عباس اقتدار بختیاری برادر شهید و از خانواده ایثارگران است و پیش‌از این 4 سال ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد ، قریب به 4 سال معاون توسعه و مدیریت بنیاد و 2 سال رئیس اداره بودجه بنیاد شهید استان هرمزگان را در کارنامه دارد.
کد مطلب: 309765
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...