داخلی صفحه گیلان خبر
 
​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
خانواده های شهدا میراثی گرانبها برای انقلاب به شمار می روند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
 
به گزارش ایثار گیلان ، عبدالله پاکاری در دیدار با مادر شهید «محمدرضا منصفی» در شهرستان لنگرود، با بیان اینكه شهدا امنیت و آرامش را برای جامعه به ارمغان آوردند، اظهار کرد: رشادت‌ها، جان‌افشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس به عنوان اسطوره های صبر، مقاومت، شجاعت و دلاوری در انقلاب اسلامی ثبت ‌شده است.
وی از شهدا به عنوان طلایه داران راستین عرصه های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به نقش شهدا و خانواده های آنان چه در شکل گیری و تکوین انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس، افزود: امروز نیز شهدا و خانواده های معظم و معزز آنها در پاسداشت ارزش ها و اصول انقلاب و دفاع از حریم اهل بیت(ع) نقش ایفا می کنند.
پاکاری بر ادامه راه و آرمان های شهدا تاكید كرد و گفت: همه مسئولان و مردم باید خود را مدیون رشادت های شهدا بدانند و در سركشی به خانواده های شهدا كوتاهی نكنند.
وی هدف از دیدار با خانواده‌های شهدا را ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از آنها در راه مسیر معنوی زندگی عنوان و خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا میراثی گران‌بها برای انقلاب اسلامی به شمار می ‌روند و باید این فرهنگ را به آیندگان منتقل کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در ادامه سفر خود به شهرستان لنگرود همچنین با جانباز معظم ۷۰ درصد «عشوری»، آزاده سرافراز «علی شیخی» و همکار بازنشسته بنیاد «حبیب الله رحیم نژاد» دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام

گزارش تصویری
کد مطلب: 309803
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...