مزار شهدا ملکان در هفته نیروی انتظامی گلباران و غبارروبی شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰
امام جمعه ملکان در مراسم غبارروبی مزار شهدا گفت: نیروی انتظامی مظهر قدرت ایران اسلامی است.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از ملکان، پنجشنبه 11 مهر 1398  مراسم غبارروبی مزار شهدا با حضور حجت السلام والمسلمین حافظ زمانی امام جمعه، محمدباقر خانی فرماندار، فرماندهان نظامی انتظامی و سپاه شهردار، اعضا شورای اسلامی و رسول دیانتی رییس بنیاد به همراه مسئولین ادارات و جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران ملکان برگزار شد.
امام جمعه ملکان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدا نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی مظهر قدرت ایران اسلامی است و نیروی انتظامی چه در حال حاضر و چه در زمان جنگ شهدا زیادی را تقدیم این انقلاب نموده و امنیت مرزهای کشورمان را مدیون فداکاری و رشادت های این عزیزان هستیم و هفته نیروی انتظامی فرصتی برای قدردانی از خدمات و جانفشانیهای این عزیزان است که علی رغم مشکلات، برای امنیت و رفاه و آسایش مردم تلاش می کنند.
وی در ادامه افزود: تکیه به اصول شهدا؛ کلید انقلابی ماندن است. کلیه نیروهای انتظامی و نظامی ما با تاسی به آرمانهای شهدا و ایثارگران به مردم خدمت می کنند و به این خدمت خالصانه خود افتخار می کنند.
گفتنی است در پایان مراسم مزار شهدای شهر ملکان توسط نیروهای انتظامی، نظامی، مسئولین و خانواده های شهدا و ایثارگران غبارروبی و گلباران شد.
                         
انتهای پیام/
 
 
کلمات کليدی: ایثار. آذربایجان، شرقی. ملکان. مراسم غبارروبی هفته نیروی انتظامی، 98
کد مطلب: 309827
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور