داخلی صفحه مرکزی خبر
 
تسنیم:
ملت ایران بر عهد خود با امام راحل همواره استوار ایستاده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه ملت ایران بر عهد خود با امام راحل همواره استوار ایستاده است گفت: امام(ره) به ملت ما هویت اسلامی و انقلابی آموخت.
 
به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی دقایقی پیش در کنگره نقش امام (ره) و 6200 شهید استان مرکزی که در مصلی بیت‌المقدس اراک در حال برگزاری است با اشاره به اهمیت کنگره نقش امام(ره) اظهار داشت: خدا را شاکریم که در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی، کنگره ملی 6200 شهید گلگون کفن جمهوری اسلامی ایران از دیار امام(ره)، دیار آفتاب، دیار عاشقان و دوست‌داران ولایت را امروز در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار می‌کنیم.
وی افزود: در آستانه گام دوم با امام(ره) و شهیدان خود پیمان می‌بندیم، برای گام دوم و چهل سال آینده براساس راهبردهای رهبر فرزانه انقلاب  حرکت کنیم، زن، مرد، پیر و جوان این دیار بار دیگر با امام، شهدا و مقام معظم رهبری در این مصلی و در همه مراکز عبادی، سیاسی و فرهنگی بیعت می‌‌بندیم که همچنان به آرمان‌های بلند امام راحل وفادار باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: برای تحقق فرهنگ اسلامی و نجات منطقه از چنگال دیو با همه وجود آماده‌ایم، جوانان غیرتمند و نوجوانان، دانش‌آموزان، طلاب، بسیجیان، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران همه با همه وجود اعلام می‌کنیم ای امامان اگر شما از میان ما رخت بربستید ما 30 سال است که بر سر  آستان ولایت، رهبری و جانشین بر حق  شما می‌ساییم و  برای چهل سال آینده نیز همچنان که در چهل سال گذشته وفادار و آماده بودیم می‌ایستیم و راه شهدا و امام راحل را فراموش نمی‌کنیم، همچنین رهبر را هرگز تنها نمی‌گذایم و همه جان بر کف در راه آرمان‌های انقلاب ایستاده‌ایم.
دری نجف‌آبادی بیان کرد: امام(ره) به ما هویت اسلامی، هویت انقلابی، هویت عشق به امام حسین(ع) و اهل بیت، هویت ولایی، هویت مبارزه  با دیکتاتورها، طاغوتیان، فرعونیان، یزیدیان آمریکا، استکبار، صهیونیزم، وهابیت، داعش، منافقان کوردل و مبارزه با مزدوران شرق و غرب  را آموخت، ای اماما با همه وجود با استقامت در راه دین و مکتب برای تحقق این شعارهای بلند و  آسمانی  آماده‌ایم.
وی افزود: خدا را شاکریم که فرزندان دلیر امام راحل و  فرزندان فداکار رهبر، خانواده شهدا، مجاهدان در راه حق، مدافعان حرم و امنیت همه و همه با همه وجود ایستاده‌ایم تا آرمان‌های الهی تحقق پیدا کند که در این راه شهادت عالی‌ترین آرزوی ماست، آنقدر آماده‌ایم که با امام زمان خود عهد بسته و سر از کفن بیرون می‌آوریم و کفن پوشیده ندای مهدی  را لبیک گویان جواب می‌دهیم.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: این کنگره به مناسبت بزرگداشت شهدا برگزار شده، در طول پنج سال گذشته استان مرکزی زحمات گسترده‌ای  برای برگزاری مطلوب این کنگره داشته تا بانک اطلاعاتی از شهدا و امام(ره) در 21 جلد کتاب، حدود 130 اثر، 10 اثر مربوط به امام راحل و صدها آثار هنری و غیرهنری از همه قشرها فراهم شود.
دری نجف‌آبادی تصریح کرد: امیدوارم گزارش چهل سال دوم انقلاب صدبرابر بهتر از 40 سال نخست باشد و کارنامه استان امام(ره) و رهروان امام و ولات بسیجیان جان بر کف درخشان‌تر، با عظمت‌تر و خالصانه‌تر باشد.
وی عنوان کرد: ما به عهد و پیمان خود پایبند بوده، تا آخر ایستاده‌ و جز رضای خدا چیزی نمی‌خواهیم، شهدای ما هرکدام یک  سردار بزرگ، یادگار ارزشمندو عطر نورانی هستند، خانواده شهدا، جانبازان، معلولین و آزادگان هرکدام یک سند افتخار برای ایران و مردم استان مرکزی هستند. همچنین یاد امام و شهدا را گرامی می‌داریم، از خداوند برای همه جبهه‌های مقاومت در همه جبهه‌های جهادی آرزوی توفیق و سربلندی داریم.
انتهای پیام/ش
کد مطلب: 309861