داخلی صفحه سمنان خبر
 
دیدارهای طرح سپاس و تجلیل از ایثارگران شاهرودی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶
امام‌جمعه و تنی چند از مسئولان شاهرود از تعدادی از ایثارگران این شهرستان تجلیل و قدرشناسی کردند.
دیدارهای طرح سپاس و تجلیل از ایثارگران شاهرودی
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، حجت‌الاسلام امینی، امام‌جمعه شاهرود به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و رئیس بنیاد شاهرود روز چهارشنبه 10 مهرماه 98 و در ادامه دیدارهای طرح سپاس با حضور در روستای قلعه‌نو خرقان با خانواده شهید محمدتقی شریعتی، از کارکنان اداره ارشاد شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد. همچنین جمع حاضر با جانباز 30 درصد علی فیروزیان در روستای کلامو ملاقات و مسائل و مشکلات درمانی و معیشتی ایشان را از نزدیک مورد رسیدگی قراردادند.
امام‌جمعه شاهرود در این نشست‌ها طی بیاناتی ضمن توصیف فداکاری و ازخودگذشتگی ایثارگران در به ثمر نشاندن درخت تنومند انقلاب اسلامی، از بزرگواری و همت والای خانواده‌های در تداوم راه شهیدان قدرشناسی و سپاسگزاری کرد.
شهید محمدتقی شریعتی، متولد سال 1341 در تاریخ 5 مرداد 67 در عملیات مرصاد براثر سوختگی بدن در منطقه اسلام‌آباد غرب به شهادت رسید و جانباز سی درصد علی فیروزیان، متولد سال 1324 در عملیات محرم مورد اصابت ترکش، در عملیات خیبر در منطقه مجنون موردحمله شیمیائی و در عملیات بیت‌المقدس دچار سرمازدگی از ناحیه هر دو پا قرار گرفت.
کد مطلب: 309900
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...