یادواره شهدای ۵۱ شهید و دو شهید گمنام شهر سنخواست برگزار شد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰
یادواره شهدای ۵۱ شهید و دو شهید گمنام شهر سنخواست با حضور مردم شهیدپرور و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
یادواره شهدای ۵۱ شهید و دو شهید گمنام شهر سنخواست برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی ظهر دیروز ۱۱ مهر ۱۳۹۸ بعد از نماز ظهر و عصر به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جاجرم یادواره شهدای ۵۱ شهید و دو شهید گمنام شهر سنخواست برگزار شد در این یادواره که فرماندار شهرستان جاجرم بخشدار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جاجرم امام‌جمعه شهر جاجرم، امام‌جمعه شهر سنخواست و دیگر مسئولین شهرستانی و استانی حضور داشتند حجت‌الاسلام‌والمسلمین منفردی نمایندگی ولی‌فقیه در بسیج سپاه جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی به‌عنوان سخنران نیز حضور داشت.
مسعودی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جاجرم در حاشیه این یادواره گفت: انشا الله بتوانیم قدم بگذاریم جای قدم‌های پاک شهدا و خانواده معظم شهدا، خانواده‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس بهترین افراد خودشان را انتخاب کردند و به جبهه فرستادن به جبهه حق علیه باطل. باید با بصیرت بامعرفت با آگاهی کامل از بهترین و شایسته‌ترین افراد جامعه تکریم کرد.  این مردم شایستگی این رادارند که بهترین مسئولین و مسئولین ولایتمدار داشته باشند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین منفردی نیز در این یادواره با اشاره با تاریخ دفاع مقدس و وقایع پنهان آن بابیان اینکه شهدای دیروز، جان شیرینشان را هدفمند، بامعرفت و شناخت برای ارزش‌های اسلامی نثار کردند، اظهار کرد: حضور در این یادمان‌ها نوعی تقدیر از این شهدا و دلجویی از خانواده آن‌ها است.
 
وی افزود: شهدا زمانی جوانان این مرزوبوم بودند و وقتی کشور به آن‌ها نیازمند شد جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و با شهادت خود برای کشور عزت و سربلندی آفریدند و دندان طمع دشمن را کشیدند و امروز باید از این ایثارگران و پایمردان تقدیر شود.
 
 
کد مطلب: 309954
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...