داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت هفته نیروی انتظامی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با صدور پیامی هفته بزرگداشت نیروی انتظامی را به تمامی عزیزان خدمتگزار در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت و یاد شهیدان و ایثارگران این عرصه بزرگ را گرامی داشت.
پیام مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت هفته نیروی انتظامی
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام‌ اسدالله تولیده به مناسبت هفته نیروی انتظامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

"امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می‌کنند و به آن اعتماد دارند."
مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی به عهده دارد.
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از رشادت های جان بر کفانی که با تاسی از جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های غیورمردان این مرز و بوم در دوران هشت سال دفاع مقدس و با الگوپذیری خط سرخ شهادت و نهضت عاشورا، در سایه مقام عظمای ولایت، زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی هستند.
بی شک نکوداشت این رشادت‌ها و فداکاری‌ها نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده این سبزپوشانِ غیور است.
اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای ناجا، هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، پرسنل خدوم نیروی انتظامی و خانواده های محترم آنان به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ناجا تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه این عزیزان توفیق روزافزون در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی مسألت می نمایم.
اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام

انتهای پیام/
کد مطلب: 309995