داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
مدیرکل بنیاد مرکزی در پیامی یاد شهدای نیروی انتظامی را گرامی داشت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴
مدیرکل بنیاد مرکزی با صدور پیامی یاد شهدای نیروی انتظامی را گرامی و فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، متن پیام مرتضی انصاری فر مدیرکل بنیاد مرکزی به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند. «مقام معظم رهبری(مدظله العالی)»
جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برکسی پوشیده نیست و یکی از بزرگترین وظایف این نیرو براساس سخنان فرماندهی معظم کل قوا، پاسداری از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی است و تحقق این وظیفه بزرگ در سایه اتکال به خدای متعال، اعتقاد راسخ به « ولایت فقیه »، عمل به قانون و رعایت موازین شرعی بدست می آید.
نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم،آرامش و امنیت در شهرها، روستاها و مرزهای کشور ایفا می نماید.
بی تردید امنیت و آرامش امروز ، مدیون فداکاری ها و فعالیت های شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که در سایه تلاش و مجاهدت آنان، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه استان مهیا شده است و به تعبیر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی ) : خون شهیدان تضمین کننده استقلال ملت و سربلندی اسلام است، پس نظام جمهوری اسلامی امانت شهیدان است .
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای بزرگوار نیروی انتظامی ، سیزدهم مهرماه که به عنوان روز نیروی انتظامی نام‌گذاری شده است را  تبریک می‌گویم و سلامتی، تندرستی و موفقیت روزافزون برای این عزیزان تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی را از درگاه احدیت مسئلت دارم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 310011