دیدار جانبازان یاد شهدا را زنده نگه می‌دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۸
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: جانبازان یادگارهایی از جنگ به همراه خوددارند که بسیار باارزش است و با دیدن آن‌ها باید به یاد ایثارگری آنان در جبهه افتاد و نگذاریم دفاع مقدس کمرنگ شود و یاد هم‌رزمانی که رفتند و شهید شدند را زنده نگه می‌دارد.
دیدار جانبازان یاد شهدا را زنده نگه می‌دارد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی عصر دیروز علی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با حضور در بیمارستان امام حسن (ع) شهر بجنورد با جانباز 70 درصد کریمی و دیگر ایثارگران بستری‌شده در این بیمارستان دیدار کرد.
روز فراخ در این دیدارها گفت: جانبازان از وادی شهادت بازگشته‌اند و به اختیار خود و با مشیت الهی مانده‌اند. جانبازان تلخی ماندن را با شیرینی ادای تکلیف جبران کرده‌اند.
وی در ادامه افزود: شما عزیزان مانده‌اید تا به ما درراه ماندگان، راه رستگاری بیاموزید. حضور جانبازان در جامعه، به‌اندازه انقلاب قیمت دارد.
وی با شاره به صدر اسلام و عمار گفت: عمارهای انقلاب یعنی جانبازان نیز مانده‌اند تا پرچم امام را برافراشته نگاه‌دارند. آنان مانده‌اند تا بگویند کدام راه، راه اصیل انقلاب است.
 
 
کد مطلب: 310015
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...