داخلی صفحه البرز خبر
 
شهدا مظهر اقتدار و سربلندی کشور هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه براي دفاع از آرمان‌های انقلاب همه بايد ادامه‌دهنده راه شهدا باشيم گفت: تکیه به اصول شهدا کلید انقلابی ماندن است.
شهدا مظهر اقتدار و سربلندی کشور هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا که به مناسبت هفته ناجا با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز و دیگر مسئولین لشگری استانی در گلزار شهدای چهارصد دستگاه کرج برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: شهدا مظهر اقتدار و سربلندی کشور هستند، ما بايد قدردان عزم راسخ شهيدان باشيم كه با از جان گذشتن خود، نفس كشيدن در زير آسمان كشوري را به ما هديه دادند كه عشق شهادت را بر جای‌جای اين آسمان با خون نگاشته‌اند.
وی در ادامه افزود: بزرگ‌ترین رسالت مسئولین در برابر ایثار بی‌مثال شهدا و ایثارگران که با بذل جان خویش از شرف و کیان ایران اسلامی دفاع کردند حفظ انقلاب، انقلابی ماندن و تبعیت از ولایت‌فقیه است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: شهدا حقیقت آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با عمق وجود و باطن خود درک کردند و برای صیانت از این ارزش‌ها مجاهدت نمودند، لذا وظیفه ما زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ادامه‌ی راه این بزرگواران درراه اعتلای میهن و انقلاب باشیم.
سردار محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز نیز گفت: امنیت امروز کشور حاصل رشادت‌های شهدا و جانبازانی است که در هشت سال دفاع مقدس تاکنون از نقطه صفر مرزی تا محیط‌های شهری رشادت آفریدند.
 وی افزود: شهدای گران‌قدر با ازخودگذشتگی درراه حفظ و حراست از مرزهای ایران اسلامی با هرگونه توطئه دشمنان قسم‌خورده مبارزه کردند تا ما امروز در محیطی امن زندگی کنیم.
 سردار محمدیان خاطرنشان کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای نیروی انتظامی الگوی جوانمردی برای جوانان هستند.
 
کد خبر 98/380
انتهای پیام/
کد مطلب: 310018
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...