داخلی صفحه مرکزی خبر
 
گلباران و عطر افشانی مزار مطهرشهدای اراک به مناسبت هفته نیروی انتظامی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰
در اولین روز از هفته نیروی انتظامی ، مراسم گلباران و عطر افشانی مزارشهدای اراک با حضور مدیرکل بنیاد مرکزی، فرمانده نیروی انتظامی استان و دیگر مسئولان و خانواده های شاهد و ایثارگر برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، صبح امروز شنبه 13 مهرماه ،همزمان با آغاز هفته گرامی داشت نیروی انتظامی، مزار مطهر شهدای اراک با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، جمعی از مسئولان نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران گلباران شد.
مدیرکل بنیاد مرکزی در این مراسم گفت:باید راه و منش شهدا را سرلوحه کاری خود قرار داده و در آن چارچوب گام برداریم.
مرتضی انصاری فربا اشاره به اینکه حفظ ارزش‌ها اسلام و انقلاب یکی از ویژگی‌های شهدا بود، گفت: شهیدان برای حفاظت از ارزش‌های انقلاب، اسلام و کیان ایران و مردم از جان و خانواده خود گذشتند به همین دلیل هنوز بعد از سال‌ها در یاد و خاطره مردم ماندگار مانده‌اند.
وی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را  فرصت مغتنمی برای تجلیل ازمقام شهدا و صبر خانواده های شهدا و ایثارگران این قشر عنوان کرد و گفت: اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تأمین نظم و امنیت پایدار- که به فرموده رسول اکرم (ص) یکی از دو نعمت ناشناخته نزد بشر است- به آحاد ملت شریف ایران اسلامی معرفی و بازنمایی شود و از صبر و استقامت خانواده های نیروی انتظامی به ویژه خانواده های شهدا  تقدیر و تشکر به عمل آید.
شرکت کنندگان در این مراسم ضمن قرائت فاتحه و اهدای شاخه گل و  گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر به ویژه شهدای نیروی انتظامی به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 310020