استاندار خراسان شمالی؛
یادآوری و بزرگداشت شهدا ، یادآوری تمام خوبی هاست
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۴
استاندار خراسان شمالی گفت: یادآوری و بزرگداشت شهدا و بزرگمردان نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی به طور مسمتر یادآوری تمام ارزش ها و خوبی ها است.
یادآوری و بزرگداشت شهدا ، یادآوری تمام خوبی هاست
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی ، دکتر محمدعلی شجاعی در مراسم صبح‌گاه مشترک نیروهای مسلح استان به‌مناسبت هفته ناجا، اظهار داشت: یادآوری و بزرگداشت شهدا و بزرگمردان نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی به طور مسمتر یادآوری تمام ارزش ها و خوبی ها و همچنین دلاورمردانی است که توانسته اند در سایه تلاش خود امروز به مردم شایسته ایران امنیت را هدیه دهند و در دل دشمنان ناامیدی را به وجود آوردند.
دکتر شجاعی با بیان اینکه تلاش های نیروی انتظامی توام با دلسوزی و حفظ منافع نظام است ؛ افزود: امروز به مانند چهل سال قبل در جنگی هستیم که یک طرف نظام مقدس جمهوری اسلامی و در سمت دیگر دنیا قرار دارد.
دکتر شجاعی با اشاره به جنگ اقتصادی راه اندازی شده توسط دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، ادامه داد: امروز اگر مرزهای ما در امان است و مردم در امنیت هستند در سایه تلاش نیروهای مسلح است و اگر امروز مقام معظم رهبری فرمان حضور در جنگ و جبهه اقتصادی را می دهند در سایه همین امنیت و ارامش است.
وی افزود: نیروی انتظامی در طی این چهل سال گام به گام مردمی تر و تخصصی تر تمامی ماموریت های محوله خود را در همه حوزه ها انجام داده است.
کد مطلب: 310108