داخلی صفحه قزوین خبر
 
استاندار قزوین:
شهدا محور وحدت ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
شهدا محور وحدت و اتحاد بین مردم و مسئولان هستند زیرا آنها با هر نگاه سیاسی به عشق شهیدان دور هم جمع می‌شوند که این نعمت بزرگ را باید قدر دانست.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین در یادواره شهدای روستای چاله گفت: به برکت خون شهدا و رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنها، امروز ما در همه‌ی نقاط کشور شاهد امنیت و آرامش هستیم.
وی افزود: اگر شهدا نبودند، در کشور ما نیز همانند برخی کشورها جنگ بود و خبری از آرامش و آسایش نبود به همین دلیل همه‌ی مردم و مسئولان قدردان جانفشانی‌های شهیدان بوده و هستند.
استاندار قزوین گفت: دشمنان از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی در پی ضربه زدن به آن هستند و همیشه با طراحی توطئه‌ها و فتنه‌هایی درصدد خدشه‌دار کردن این انقلاب‌اند.
این مسئول افزود: ولی مردم ایران به تبعیت از ولایت‌فقیه و داشتن بصیرت، توانستند فتنه‌های دشمنان را به موقع تشخیص دهند و آنها را خنثی کنند.
وی گفت: امروز دشمنان انقلاب تلاش دارند تا جایگاه شهدا را در جامعه کمرنگ کنند که همه‌ی ما باید نسبت به این موضوع آگاه و هوشیار باشیم.
استاندار قزوین افزود: شهدا محور وحدت و اتحاد بین مردم و مسئولان هستند زیرا آنها با هر نگاه سیاسی به عشق شهیدان دور هم جمع می‌شوند که این نعمت بزرگ را باید قدر دانست.
وی گفت: همه‌ی ما مقابل خون شهدا مسئولیم و باید در حفظ و احیای آرمان‌های آنها تلاش کنیم تا در جامعه جاری شود.
در ادامه‌ی این مراسم مهدی چمران رییس سابق شورای اسلامی شهر تهران مطالبی پیرامون رشادت‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس بیان کرد.
گفتنی است: در این مراسم که حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، داود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی مسئولین استانی و خانواده‌های معظم شهدا حضور داشتند، مدعوین یاد و خاطره‌ی شهیدان را گرامی داشته و با آرمان‌های آنها تجدید بیعت کردند.
کد مطلب: 310114