داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
اقتدار و عزت امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهیدان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
رئیس بنیاد اراک گفت: اقتدار و عزت امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهیدان است.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي" ،مصطفي دادوند رئیس بنیاد اراک صبح امروز شنبه 13 مهرماه در حاشيه مراسم گلباران قبور مطهر شهدا در هفته نيروي انتظامي گفت: امروز ایران اسلامی هرچه دارد ازبرکت خون شهدایی است که دردوران هشت سال جنگ تحمیلی جانانه دربرابر دشمنان ایستادگی کردند و اجازه دست درازی به خاک وطن را به دشمنان ندادند.
وي بيان كرد : ثبات نظام جمهوری اسلامی ایران و آرامش کشور مدیون شهدا و ایثارگرانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود جانفشانی نمودند و زنده نگه داشتن یاد و نام آنان نه تنها یک وظیفه دینی بلکه با عظمت، شکوه و امنیت ملی کشور گره خورده است.
رئيس بنياد اظهار كرد :اقتدار و عزت امروز جمهوری اسلامی به عنوان اسوه و الگوی دینی در تمام نقاط جهان به برکت خون شهیدان همیشه جاوید است، بنابراین تمام اقشار مختلف مردم به خصوص مسئولان باید همواره یاد آن عزیزان را گرامی بدارند
دادوند تصريح كرد : شهدا با اهداء خونشان به تمام آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی آموختند و هر ایرانی که خواهان سعادت دنیا و آخرت باشد باید با الگوگیری از شهیدان مسیر زندگی خود را بپیماید.
گفتني است حاضران در این آیین معنوی با نثار فاتحه و اهدای شاخه های گل یاد و خاطره شهدای انقلاب و شهداي نيروي انتظامي را گرامی داشتند و به مقام امام راحل و شهدا ادای احترام کردند.
انتهاي پيام /
کد مطلب: 310124
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...