توجه به مشکلات التیامی بر زخم‌های 30 ساله ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان شمالی گفت: توجه به مشکلات و رفع موانع خدمات‌رسانی درست و اصولی به جامعه ایثارگر می‌تواند التیامی بر زخم‌های 30 ساله جانبازان و ایثارگران باشد.
توجه به مشکلات التیامی بر زخم‌های 30 ساله ایثارگران است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی ظهر امروز ۱۳ مهر ۱۳۹۸ عزیز رضایی معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی به‌اتفاق فرشید غفاری رئیس بیمه دی استان طی جلسه‌ای با دکتر رامین حقیقی رئیس بیمارستان امام حسن علیه‌السلام شهرستان بجنورد در حوزه مشکلات ایثارگران و رفع موانع رسیدگی و ارائه خدمات به آنان بررسی شد.
 عزیز رضایی معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در خصوص مشکلات به وجود آمده بین بیمه دی و بیمارستان امام حسن علیه‌السلام، عدم ارائه خدمات در قالب بیمه دی عنوان کرد: عمده مسائل درمان جانبازان از زمان مجروحیت مداوای درست، دریافت به‌موقع داروهای موردنیاز، بخصوص در زمان بستری است. در چرخه درمان هر زمان که اختلالی دریکی از بخش‌ها پیش بیاید دیگر قسمت‌ها را دچار مشکل می‌کند، ازاین‌رو باوجود بسیاری از اقدامات خدماتی و تسهیلاتی که تاکنون برای خدمات‌رسانی بهتر به جامعه ایثارگران درزمینه بهداشت و درمان ایجادشده است هر زمان که یکی از بخش‌ها به‌درستی وظایف خود را انجام نداده باعث بروز مشکلاتی شده است. باید گفت نظارت درست بر امور چرخه درمانی از الزاماتی است که می‌تواند برطرف‌کننده عمده مشکلات جامعه هدف در بحث درمانی باشد.
رضایی مهم‌ترین مشکل را نحوه خدمات‌رسانی بیمارستان‌ها و عدم کارایی درست بیمه‌ها در تأمین نیازهای جانبازان دانست و مشکل اصلی را عدم اطلاع‌رسانی درست بیمه درباره بیمارستان‌های طرف قرارداد و عدم بروز رسانی سایت عنوان کرد و گفت: توجه به این مشکلات و رفع موانع خدمات‌رسانی درست و اصولی به جامعه ایثارگر می‌تواند التیامی بر زخم‌های 30 ساله جانبازان و ایثارگران باشد.
کد مطلب: 310129
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...