داخلی صفحه تهران خبر
 
صبر و فداکاری خانواده های معظم شهدا از جلوه های بی مانند ایثار است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: مادران و همسران شهدا با فداکاری و از خودگذشتگی به کشور آبرو بخشیدند و این از جلوه های بزرگ و بی مانند ایثار است.
صبر و فداکاری خانواده های معظم شهدا از جلوه های بی مانند ایثار است
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری امروز در منزل شهیدان «علی عطاءاللهی»، «نصرالله امی» و«محمد محمودی اشلقی» حضور یافت و با خانواده آنان دیدار و گفت و گو کرد.
وی در این دیدارها با تجلیل از صبر و ایثار خانواده‌های شهدا گفت: مادران شهدا با فداکاری، صبر و ایمان فرزندان خود را در راه خدا و دفاع از کشور تقدیم کردند و همسران شهدا با از خودگذشتگی، استقامت و ادامه راه شهدا به کشور آبرو بخشیدند و این از جلوه های بزرگ و بی مانند ایثار است که ریشه در سیره ائمه اطهار دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ  گفت‌وگو و دیدار با ایثارگران را سعادت و توفیق الهی دانست و اظهار کرد: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باعث تجدید روحیه و نشاط مسئولان است و به ما توان می دهد تا در راه خدمت به جامعه هدف که اربابان واقعی ما هستند انگیزه  بیشتری داشته باشیم.
نصیری همچنین با جانباز 70 درصد «خلیل رجبی» دفاع مقدس دیدار و از وی تجلیل کرد.
گفتنی است؛ شهید عطاءاللهی 26 دی ماه 65 در شلمچه و شهید محمد محمودی اشلقی 14 مرداد ماه 66 در عملیات کربلای 5 به درجه رفیع شهادت رسیدند. جانباز شهید نصرالله امی نیز سال 65 به افتخار جانبازی نائل آمد وی اول آذرماه 1380 بر اثر جراحات ناشی از مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به شهدا پیوست.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 310157