داخلی صفحه البرز خبر
 
تقویت تشکل‌های ایثارگری امری ضروری و لازم است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تقویت تشکل‌های ایثارگری برای ادامه برای ادامه مسیر انقلاب امری ضروری و لازم است.
تقویت تشکل‌های ایثارگری امری ضروری و لازم است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان صبح امروز 13 مهرماه در نشست هم‌اندیشی جانبازان تشکل خانه نور که با حضور دکتر محمد حسام طاهری رئیس این تشکل در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزارشده بود با آرزوی سلامتی برای جانبازان گفت: انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون با مقاومت، پایداری و صبر ایثارگران استوار ایستاده است، امروز در شرایط کنونی که کشور با مشکلات زیادی مواجه بوده و دشمنان تلاش می‌کنند تا به ما ضربه بزنند باید مانند ایثارگران در برابر دشمنان مقاومت کنیم.
وی افزود: امروز وظیفه‌ی همه‌ی ماست که در این شرایط با بهترین تدابیر تلاش کرده و جامعه را به سمتی هدایت کنیم که مسیر ایثارگری ادامه پیدا کند چراکه ما برای این مسیر هزینه داده‌ایم.
رستمیان در ادامه جانبازان را عمارهای انقلاب دانست و گفت: باید از ظرفیت‌های جانبازان در عرصه‌های مختلف استفاده شود، ظرفیت‌هایی بالایی که جانبازان دارند کمک شایانی به تسهیل امور خواهد کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تقویت تشکل‌های ایثارگری برای ادامه مسیر انقلاب امری ضروری و لازم است، حضور تشکل‌های شاهد و ایثارگر در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی از ضروریات امروز جامعه است.
رستمیان در پایان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «گاه فضیلت جانبازان از شهدا بالاتر است» یادآور شد: جانبازان همچنان با همان تفکر بسیجی و بصیرت انقلابی در عرصه‌های مختلف حضوری تأثیرگذار دارند و این حضور سبب خواهد شد تا انقلاب اسلامی همچنان در مسیر عزت روبه‌جلو گام بردارد.
 
کد خبر 98/382
انتهای پیام/
کد مطلب: 310161
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...