داخلی صفحه قزوین خبر
 
در چهل و دومین دوره‌ی مسابقات سراسری قرآن کریم،
حسینی فرزند جانباز، رتبه‌ی عالی قرائت قرآن را کسب کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۷
در چهل و دومین دوره‌ی مسابقات سراسری قرآن کریم، سید مصطفی حسینی، قاری و فرزند آزاده و جانباز قزوینی، رتبه‌ی عالی قرائت قرآن را کسب کرد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، چهل و دومین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در اصفهان برگزار شد که از استان قزوین دو نماینده به مرحله نهایی این مسابقات راه یافتند.
در مسابقات فوق، سید مصطفی حسینی، قاری و فرزند آزاده و جانباز سید ممتاز حسینی در رشته قرائت تحقیق توانست رتبه عالی را کسب کرد.
نفرات برتر رشته‌ قرائت تحقیق چهل و دومین دوره‌ی مسابقات سراسری قرآن کریم که حائز رتبه‌ی عالی شدند به ترتیب مختار دهقان از استان خراسان رضوی، سید مصطفی حسینی از استان قزوین، سید جاسم موسوی از استان خوزستان، مسعود نوری و وحید خزایی از استان تهران هستند.
گفتنی است: سیدمصطفی حسینی، فرزند آزاده و جانباز قزوینی، متولد 1374 قزوین است، وی سال 1392 به مسابقات بین‌المللی کویت اعزام شد و در حالی که تنها 18 سال داشت مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کرد.
رتبه‌ی چهارم رشته قرائت پنجاه و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن در مالزی، رتبه‌ی عالی رشته قرائت مرحله‌ی سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و مقام دوم قرائت قرآن در مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم ترکیه از جمله موفقیت‌های این قاری قزوینی می‌باشد.
کد مطلب: 310162
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...