جانبازان مجاهدان نمونه انقلاب در تمام اعصار هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: جانبازان بهترین الگوی صبر و استقامت حتی بعد از 40 سال از جنگ هستند، آن‌ها مجاهدان نمونه انقلاب در تمام اعصار هستند.
جانبازان مجاهدان نمونه انقلاب در تمام اعصار هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی به همراه معاون بهداشت و درمان خود و شهردار و اعضای شورای شهر عصر دیروز 13 مهر 98 به دیدار جانباز برات علی اقبالی رفته بود گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس در کار ایثار و شهادت‌طلبی سرعت و سبقت داشتند به همین دلیل به مقام والای شهادت و جانبازی دست‌یافته‌اند.
سید عابس حسینی در سخنان خود خطاب به جانباز برات علی اقبالی گفت: شما جانبازان، آیه‌های ایثارید که مایه افتخار جامعه اسلامی ما هستید، پا روی خواهش‌های نفسانی خود گذاشتید و به دنیا پشت کردید و در میدان جهاد اکبر پیروز شدید.
حسینی خطاب به‌تمامی حاضرین که در منزل جانباز حاضر بودند نیز گفت: جانبازان برای یاری اسلام و انقلاب به جبهه‌های نبرد شتافتند و در مقابل دشمنان دین و استکبار جهانی مقاومت نمودند. آنان همراه شهدا بودند و جان خود را در طبق اخلاص نهادند؛ اما تقدیر این بود که شهدا مهمان خدا شوند و جانبازان در این جهان و در ظلّ کرامت‌های الهی باقی بمانند تا حجتی بر مردم باشند و به آنان درس مقاومت بیاموزند.
وی در پایان گفت: جانبازان بهترین الگوی صبر و استقامت حتی بعد از 40 سال از جنگ هستند، آن‌ها مجاهدان نمونه انقلاب در تمام اعصار هستند.
در این دیدار که به دلیل وخامت شدت مجروحیت، شیمیایی و اعصاب و روان جانباز انجام گرفت قول مساعدت تجهیزات درمانی و تأمین موارد تجهیزات پزشکی موردنیاز توسط حاضرین داده شد.
 
کد مطلب: 310234
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...