در شئون مختلف زندگی باید از شهدا الگوبرداری کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با اشاره بر الگوبرداری از شهدا و ایثارگران در شئون مختلف زندگی فردی و اجتماعی تأکید کرد و افزود: ویژگی رزمندگان ما برخورداری از روحیه ایثار و شهادت‌طلبی بود.
در شئون مختلف زندگی باید از شهدا الگوبرداری کرد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز 14 مهر 98 سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در سخنرانی خود در مدرسه شاهد نجابت گفت: شهدای ما به‌جایی رسیدند که زندگی آن‌ها معبد شد و تمام شئون و رفتار آن‌ها عبادت شد؛ به‌گونه‌ای که فضای زندگی آن‌ها بارنگ عبادت رنگ‌آمیزی شده بود.
وی با اشاره به این نکته که رزمندگان ما از انصاف به ایثار رسیدند و پلکان ترقی را طی کردند، افزود: رزمندگان ما در جبهه‌ها اهل ایثار و گذشت و همکاری و هم دردی بودند.
سید عابس حسینی، اظهار کرد: جبهه‌های ما از ذکر و دعا و نیایش نوای قرآن رزمندگان ما آکنده بود و همه در خیمه‌ها و چادرها و سنگرها اهل دعای توسل و کمیل بودند؛ به‌گونه‌ای که معنویت و اخلاق در جبهه‌ها موج می‌زد.
 وی خاطرنشان کرد: آخرین مدالی که رزمندگان ما گرفتند سعادت بود، باید تلاش کنیم سبک زندگی خود را تعیین کنیم؛ ما را برای عبادت آفریده‌اند؛ ازاین‌رو زندگی ما باید معبد باشد.
 
کد مطلب: 310240
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...