داخلی صفحه قزوین خبر
 
جهت دریافت کارت هوشمند ایثارگری،
ایثارگران استان قزوین تا 25 مهر ماه به بنیاد مراجعه کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴
خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان قزوین جهت دریافت کارت هوشمند ایثارگری فقط تا 25 مهر ماه مهلت دارند به بنیاد مراجعه کنند.
 
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: کارت شناسایی ایثارگران به صورت الکترونیکی برای والدین شهدا، جانبازان 5 درصد به بالا، همسران و فرزندان شهدا و همسران و فرزندان جانبازان 70 درصد صادر می‌شود.
وی افزود: تسهیل در ارایه‌ی خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و خدمات‌دهی با کیفیت از مهمترین اهداف صدور کارت ایثار است.
حقایق‌پور با بیان اینکه در استان قزوین 11 هزار و 590 ایثارگر مشمول دریافت کارت هوشمند ایثارگری هستند، گفت: از این آمار 8 هزار و 255 نفر کارت خود را دریافت کردند ولی مابقی ایثارگران هیچگونه درخواستی برای گرفتن این کارت انجام ندادند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به اینکه صدور کارت یاد شده از سال گذشته آغاز شده است، افزود: جامعه ایثارگران فقط تا پایان 25 مهر ماه سال جاری فرصت دارند برای دریافت این کارت اقدام کنند.
این مسئول گفت: بنیاد جهت صدور کارت هوشمند ایثارگری با شرکت مربوطه قراردادی منعقد کرده که مهلت این قرارداد رو به اتمام است به همین دلیل ایثارگران باید جهت دریافت کارت خود در اسرع وقت اقدام کنند.
وی افزود: متقاضیان باید به مرکز ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهرستان محل پرونده خود مراجعه نمایند تا با دریافت کد برخط و ارایه‌ی عکس و مدارک به واحد پذیرش بنیاد شهرستان محل پرونده یا ثبت اینترنتی، اقدامات لازم برای صدور کارت هوشمند ایثارگری انجام شود.
گفتنی است: کارت قدیمی ایثارگری در حال حاضر اعتباری نخواهد داشت و جامعه ایثارگران دیگر نمی‌توانند با ارایه‌ی آن به نهادهای مربوطه خدماتی دریافت کنند.
کد مطلب: 310305
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...