داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
نشست صمیمی اقتدار بختیاری با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵
نشست صمیمی اقتدار بختیاری با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، ظهر شنبه 13 مهرماه ، نشست صمیمی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس با حضور اقتداربختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار گردید که در این نشست فتح آبادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس گزارشی از عملکرد  و روند اجرای برنامه ها ارائه و در ادامه اقتدار بختیاری با اشاره به اینکه امروزه جایگاه انقلاب اسلامی ، معنویت روحیه ، دین داری و وجه استکبار ستیزی ثمره خون شهداست و این جایگاه فعلی ایران اسلامی با دهه 60 بسیار متفاوت است .
وی افزود : در حوزه علم و فن آوری بسیار پیشرفت کرده ایم که هم این پیشرفت ها از ثمرات خون شهداست و هم تلاش ما این است که بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را توسعه دهیم .ضمن اینکه خدمت خادمین شهدا در بنیاد شهید که بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) آن را افضل نهادها نامگذاری کردند . خدمتی بی منت به افرادی هست  که جان خود را در راه انقلاب اسلامی تقدیم کردند .
این مقام مسئول تصریح کرد :  همه چیزهایی که مربوط به دوران دفاع مقدس می باشد ، حقیقتاً این دوران در تاریخ کشور ما ، نه فقط در تاریخ انقلاب ، یک دوران استثنایی و بسیار عزیز و فراموش نشدنی است. شاید بشود گفت : در طول قرنهای متمادی که این همه جنگ بین این ملت و کشورها و ملتهای دیگر انجام گرفته است این هشت سال تنها جنگی بود که ملت ایران در آن جنگیدند یعنی قصد تعدی و تجاوز ، قصد تعرض به دیگری و قصد گرفتن سرزمین کسی را نداشتند بلکه نیتشان دفاع از حیثیت ملی ، ناموس ملی ، دفاع از انقلاب و از اسلام و یک انگیزه صد در صد الهی و اسلامی بود .

انتهای پیام./
کد مطلب: 310326
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...