تشکیل جلسه ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر حوزه‌های علمیه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴
جلسه ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر حوزه‌های علمیه با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس ستاد برنامه‌ریزی طرح شاهد و ایثارگر برگزار شد.
تشکیل جلسه ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر حوزه‌های علمیه
 
 به گزارش «ایثار»، جلسه ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر حوزه‌های علمیه با حضور حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد و رییس ستاد برنامه‌ریزی طرح شاهد و ایثارگر، حجت‌الاسلام ملک‌دار معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه، محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای این ستاد در مرکز امور طلاب و دانش‌آموختگان قم برگزار شد.
حجت‌الاسلام کاویانی راد در این جلسه با اشاره به دستور حضرت امام خمینی (ره) و تأکید ایشان بر توسعه در دو بعد تهذیب و تحصیل، گفت: این مسئله یکی از مهم‌ترین اهداف اساسنامه طرح شاهد و ایثارگر است و با عنایت به این مسئله که امر تهذیب از اولویت‌های حوزه علمیه است انتظار می‌رود در راستای تهذیب طلاب ایثارگر حوزه گام‌های مؤثری برداشته شود.
وی افزود: با توجه به این که اساسنامه طرح شاهد و ایثارگر محور فعالیت‌های ستاد برنامه‌ریزی و ستاد مرکزی طرح شاهد و ایثارگر حوزه‌های علمیه است، حوزه باید در مسیر رشد و تعالی تعلیم و تهذیب نیز پیشگام باشد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه جلسه ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر حوزه‌های علمیه در خصوص این جلسه گفت: در این جلسه تمام اعضا بر این مسئله اتفاق نظر داشتند که آمار اطلاعات طلاب ایثارگر توسط حوزه علمیه تکمیل، جمع‌آوری و با هدف یکسان‌سازی آمار و اطلاعات طلاب ایثارگر برای ثبت در سیستم سجایای بنیاد ارسال شود. همچنین به‌منظور برنامه‌ریزی آموزشی و فرهنگی طلاب شاهد و ایثارگر مصوب شد ستادهای مرکزی حوزه علمیه حداقل 2 بار در سال و قبل از شروع هر ترم تحصیلی تشکیل شود.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 310369