خبرگزاری صدا وسیما
شکیبایی خانواده شهدا الگویی برای همگان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه در دیدار با خانواده شهدا گفت:صبر و شکیبایی خانواده شهدا برای همه الگو است و باید مانند آنها در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم.
شکیبایی خانواده شهدا الگویی برای همگان
 
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، هم زمان با هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولان وکارکنان نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه از دو خانواده شهید دارا راهخداپور و سپهدار دیو رخش از شهدای نیروی انتظامی در شهر سوق دیدار و از شکیبایی خانواده شهدا الگویی برای همگانصبر و شکیبایی آنان تجلیل کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه در دیدار با خانواده های شهدای ناجا گفت: صبر و بردباری خانواده‌های شهدا ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است.
سرهنگ جهان دیماز افزود: شهیدان ما با تاسی از فرهنگ عاشورایی جان خود را در دوران دفاع مقدس در راه اسلام و کشور تقدیم کرده و امروز به برکت این خون‌های پاک و مطهر کشور ما در امنیت و اقتدار کامل قرار دارد.
وی با بیان اینکه حامل پیام و سلام مقام معظم رهبری به خانواده شهدای ناجا هستم، ادامه داد: برای اینکه توفیق خدمت و عرض ادب به خانواده شهدا و ایثارگران نصیب شده باید خداوند را شکرگذار باشیم.
شهرستان کهگیلویه در دوران دفاع مقدس ۴۱۹ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
کد مطلب: 310392
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...