مدیرکل بنیاد کهگیلویه وبویراحمد
کارکنان بنیاد، خدمت به شهدا را افتخار می دانند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۳
سید منصور موسوی با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی مهم، انقلابی و رشد یافته توسط امام راحل است، گفت: کارکنان بنیاد به خود افتخار کنند که خدمتگزار خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز وبصورت سرزده از بخش های مختلف بنیاد شهرستان بویراحمد بازدید کرد واظهار داشت : کارکنان بنیاد به خود افتخار کنند که خدمتگزار خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند.
موسوی ارائه خدمت به خانواده‌هاي معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران ،تكريم كساني است كه با ايثار و مقاومت از اسلام، انقلاب و كشور دفاع كردندو اين موضوع حساسيت وظايف كاركنان اين نهاد را نشان مي دهد.
وی افزود: غایت و هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران باید رضایت خداوند و مسرت خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشد از و کارکنان در هر مقامی باید تمامی همت خود را به کار بسته تا تلاش و همت مضاعف و ارائه‌ی خدمت خالصانه به این مهم دست پیدا کنیم.
مدیرکل بنیاد کهگیلویه وبویراحمد  با اشاره به اینکه ایثارگران افتخار کشور هستند، گفت: گرامی داشت یاد شهدا در جامعه و خدمت به والدین، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان و تکریم از آنان، جزو وظایف خادمان به نظام و انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در کنار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ارزش و هدیه الهی است، افزود: باید قدردان و شکرگزار این موهبت الهی باشم و با ارائه خدمات مطلوب به جامعه‌ی هدف موجب خشنودی ارواح طیبه‌ی شهدا و رضایت خانواده‌های این سبک بالان عاشق، جانبازان، آزادگان و ایثارگران باشیم.
پایان پیام
کد مطلب: 310397
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...