داخلی صفحه قزوین خبر
 
زمان شناسی از شاخصه‌های مهم رزمندگان دفاع مقدس بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) قزوین گفت: درک شرایط زمانی و زمان شناسی از ویژگی‌ها و شاخصه‌های مهم رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس بود.
 
قزوین - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر (عج) قزوین روز یکشنبه در یادواره شهدای روستای طزرکش از توابع بخش کوهین شهرستان قزوین که به همت سپاه ناحیه امام سجاد (ع) برگزار شده بود، افزود: اگر آمریکا امروز پیشنهاد صلح و مذاکره می‌دهد، به دنبال حل مشکل کشور ما نبوده و قصد و نیت آنها سواری گرفتن از نظام و انقلاب است.
حجت الاسلام علی معبودی به مجاهدت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: رزمندگان ما به جای اعتماد به شرق و غرب فقط به خدا توکل کردند و پا به میدان مبارزه گذاشتند و توانستند دشمن تا دندان مسلح را به زمین بزنند.
وی با بیان اینکه مردم ما باید مانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس زمان شناس باشند، افزود: صدام با تحریک دولت‌های غرب و با تجهیرات بسیار بالا کشور ما را مورد تجاوز قرار داد و اگر زمان شناسی رزمندگان اسلام نبود قطعا حماسه بزرگ دفاع مقدس هرگز شکل نمی‌گرفت.
معبودی دل بستن به مال دنیا را عامل بدبختی و بیچارگی انسان برشمرد و خاطرنشان کرد: اگر می‌بینیم که رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس حماسه آفریدند و توانستند در یادها جاودانه بمانند، به خاطر دل کندن انها از مال دنیایی بود که باید مورد توجه جوانان قرار گیرد.
در پایان این مراسم از خانواده شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس در بخش کوهین تجلیل شد.
استان قزوین سه هزار شهید گلگون کفن تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
کد مطلب: 310406
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...