داخلی صفحه قزوین خبر
 
شهردار محمدیه:
المان شهدای گمنام در ناحیه شهری مهرگان آماده افتتاح است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹
قزوین- شهردار محمدیه گفت: در راستای صیانت از ارزشها و گرامیداشت یاد شهدا بزودی المان شهدای گمنام در ناحیه شهری مهرگان افتتاح می شود.
 
به گزارش خبرنگارمهر، مریم نخستین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: بمناسبت هفته دفاع مقدس برای گرامیداشت یاد شهدا،  ایثارگران، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دوران دفاع مقدس اقدامات مهمی توسط شهرداری در دستور کار قرار گرفته است.
شهردار محمدیه تصریح کرد: دشمن بعثی با تحریک ابرقدرت های جهان و تجهیز نظامی از سوی آنها به ایران اسلامی حمله کرد تا به خیال خام خود براحتی بر کشور مسلط شده و به اهداف شومش برسد اما با هدایت امام راحل و شجاعت رزمندگان اسلام و ایستادگی ملت توانستیم بر دشمنان پیروز شویم و برگ زرینی بر افتخارات کشور بیفزاییم.
وی بیان کرد: رشادت های جوانان برومند انقلاب اسلامی در جنگ موجب شد تا حتی یک وجب از خاک میهن در اختیار دشمن نباشد و با ایستادگی ملت درس بزرگی به دشمنان داده شد تا هرگز فکر تجاوز به کشور را نداشته باشند.

نخستین یادآورشد: اقتدار و عظمت و عرت امروز کشور مدیون خون شهدا، تلاش ایثارگران و جانبازانی است که در دفاع از میهن سر از پا نشناختند و با جانفشانی دلاورانه پرچم اسلام و قرآن و ولایت را بر فراز کشور به اهتزاز درآورده و حماسه بزرگی را رقم زدند.
 شهردار محمدیه در ادامه ضمن تشریح اقدامات انجام شده در هفته دفاع مقدس گفت: با فضاسازی شهری و نصب پلاکارد و بنر و دیوارنویسی با موضوع دفاع مقدس در شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان توانستیم رنگ و بوی دوران دفاع مقدس را که یادآور دلاوری و ایثارگری رزمندگان می باشد را در شهر پیاده کنیم.
وی اظهارداشت: همچنین دیدار با خانواده شهدا، گلباران مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان شهدا و دیدار با فرماندهان و بسیجیان شهر محمدیه و امام جمعه شهر از برنامه های شهرداری محمدیه در هفته دفاع مقدس بود.

نخستین گفت: شهرداری محمدیه با ترویج فرهنگ شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی بخصوص شهدای گمنام،  ساخت المان شهدای گمنام را آغاز کرده است که این پروژه در حال حاضر تکمیل شده و بزودی افتتاح می شود.
شهردار محمدیه تصریح کرد: به منظور ترویج تفکر و فرهنگ جهادی و بسیجی در جامعه نسبت به توزیع چفیه بین کارکنان شهرداری در هفته دفاع مقدس اقدام شد.
کد مطلب: 310407
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...