داخلی صفحه قزوین خبر
 
استاندار قزوین:
دفاع مقدس یک فرصت مناسب برای پیشرفت در عرصه های علمی و نظامی بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲
قزوین- استاندار قزوین گفت: دفاع مقدس یک فرصت ایده ال برای پیشرفت کشور در عرصه های علمی، نظامی و دفاعی بود.
 
به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس رژه مشترک یگان های نمونه نیروهای مسلح  صبح یکشنبه با حضور آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، نورالله قدرتی رئیس دادگستری استان، فرماندهان نظامی و انتظامی، بابایی صالح نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی، محمد شفیعی فرماندار قزوین،  معاونان استاندار و خانواده شهدا از مقابل لشگر ۱۶ زرهی قزوین برگزار شد.
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در این مراسم با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح با فرماندهی واحد در اوج قدرت هستند، اظهار کرد: دفاع مقدس یک ظرفیت بزرگ بود هر چند ما هیچوقت از جنگ دفاع نمی کنیم و آن را مبنای حرکت قرار ندادیم اما جنگ یک فرصت برای رشد در عرصه های دفاعی،  علمی و نظامی بود.
وی افزود: ما با دست خالی اما با توکل به خدا و انسجام و یکدلی به پیروزی رسیدیم و امروز هم با وحدت بر مشکلات غلبه خواهیم کرد.
استاندار قزوین افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی بود و مردم در کنار نیروهای مسلح در قالب بسیج کنار نیروها آمدند و برگ زرینی به تقویم تاریخ اضافه کردند.
وی بیان کرد: امروز در شرایط ویژه ای هستیم و دشمنان در کنار برخی کشورهای مرتجع همسایه جمع شده اند تا به ما آسیب بزنند اما خون شهدا پشتیبان ماست و به یاری خداوند این بار نیز بدخواهان را نا امید خواهیم کرد.
جمالی پور اظهار کرد: باید در کنار هم بودن و متحد بودن را تمرین کنیم زیرا رمز پیروزی ما وحدت است تا در کنار اقتدار نظامی نیروهای مسلح موجب یاس دشمنان شویم.
وی یادآور شد: دشمنان دنبال ایجاد تفرقه و جنگ نرم هستند و سعی می کنند اعتماد مردم را سلب کنند و بین مردم و مسئولان اختلاف ایحاد کنند اما ایران اسلامی با بصیرت و وحدت و اقتدار نیروهای مسلح بار دیگر از عزت و شرف کشور دفاع کرده و قدرت ایران اسلامی را به رخ جهانیان خواهد کشاند.

در ادامه این مراسم یگانهای پیاده و موتوری مستقر در استان از مقابل جایگاه رژه رفتند و اقتدار نظامی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.
کد مطلب: 310410
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...