داخلی صفحه مازندران خبر
 
شصت و چهارمین جلسه کار گروه ساماندهی گلزار شهدای مازندران برگزار گردید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰
شصت و چهارمین جلسه کار گروه ساماندهی گلزار شهدای مازندران با محور پیگیری مصوبات و اتخاذ تصمیات در استانداری مازندران برگزار گردید.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، شصت و چهارمین جلسه کار گروه ساماندهی گلزار شهدا عصر یکشنبه ۱۴ مهر ماه با حضور معاون عمرانی استانداری، مدیر کل بنیاد شهید شهید و امور ایثارگران مازندران، معاون تعاون و کارشناس گلزار بنیاد، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیران و نمایندگان دستگاههای عضو با موضوع پیگیری مصوبات و اتخاذ تصمیمات در رابطه با ساماندهی گلزارها در سالن شماره دو استانداری مازندران برگزار شد.
مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به پراکندگی گلزار شهدا در ۲۲ شهرستان این استان گفت: مازندران دارای هزار و ۶۱۲ گلزار بوده که از این حیث رتبه نخست کشور را دارد‌.
وی با تاکید بر تسریع در روند ساماندهی گلزارها از سوی دستگاههای عضو اظهار کرد: بیش از ۵۵ درصد از این گلزارها تاکنون در استان ساماندهی شده است.
وی تصریح کرد: سال گذشته کار ساماندهی ۴۵ گلزار نیمه کاره به اتمام رسیده و بازگشایی شد‌.
مظلومی با اشاره به ساماندهی ۱۱۴ گلزار تک مزاری از سوی بنیاد و پیمانکاری بسیج سازندگی عنوان کرد: در سال جاری ساماندهی گلزارهای دو و سه مزاری در برنامه کاری داریم.
مدیر کل بنیاد مازندران گفت: در قالب تفاهم نامه با سازمان مدیریت و بسیج سازندگی، ساماندهی ۵۵ گلزار نیمه کاره در دستور کار است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن ارائه گزارش آخرین وضعیت ساماندهی گلزار شهدا، در خصوص چگونگی روند ساماندهی گلزار بهشت فاطمه بهشهر و پیشرفت فیزیکی آن مطالبی بیان کرد.
گزارش امور شوراها و روستایی در خصوص تحویل و نگهداری گلزارهای خاتمه یافته، روند ساماندهی گلزار شهدای چالدره تنکابن و آمادگی شرکت توزیع برق استان در رابطه با ساماندهی هزینه تک مزاری سنگ سی لفور ظرف دو هفته، ساماندهی ۲۰ گلزار جوار بقاع متبرکه توسط اداره کل اوقاف استان تا پایان سال جاری و ابلاغ شروع عملیات گلزار چالدره تنکابن به فرمانداری و منابع طبیعی از مصوبات این جلسه بوده است.‌
انتهای پیام/
کد مطلب: 310419
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...