​کسب رتبه نخست سایت نوید شاهد شهرستان‌های استان تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۹
سایت نوید شاهد شهرستان‌های استان تهران بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته توسط اداره کل اسناد و انتشارات کشور موفق به کسب رتبه نخست در شش ماه ابتدای سال شد.
​کسب رتبه نخست سایت نوید شاهد شهرستان‌های استان تهران
 
به گزاشر «ایثار»، صابر سبحانی رئیس اداره اسناد و انتشارت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: سایت نوید شاهد شهرستان های استان تهران موفق به کسب رتبه نخست در میان استان‌های کشور در شش‌ماهه ابتدای سال شد.
 
سبحانی در ادامه گفت: سایت نوید شاهد شهرستان های استان تهران سایت مرجع و بانک اطلاعاتی در خصوص اسناد و دل نوشته‌های شهدا و همچنین یک سایت اطلاع‌رسانی در حوزه ایثار و شهادت است که الحمدالله توانسته است جایگاه خود را در بین سایر سایت های استانی بازکرده و با رویکرد ایثار و شهادت و اطلاع‌رسانی بازتابی خوبی در سطح استان و کشور داشته باشد.

رئیس اداره اسناد و انتشارات گفت: سایت نوید شاهد شهرستان‌های استان تهران با نگاه اطلاع‌رسانی اعم از اخبار و وصیت‌نامه‌های شهدا و دل نوشته ... جایگاه خود را در بین سایر سایتها ثبت کرد و امروز شاهد این هستیم که از محتوی سایت نوید شاهد شهرستان‌های استان تهران در بسیاری از خبرگزاری‌ها و سایتهای محلی و کشوری استفاده می‌شود
کد مطلب: 310430
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...