داخلی صفحه گیلان خبر
 
10 خبر برتر پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در سه ماهه تابستان 98
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
 


دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸
عبداله پاکاری:
امسال یادمان آیت‌الله احسانبخش در مسجد کاسه‌فروشان رشت احداث می‌شود

بخشی از خبر : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با تاکید بر لزوم تهیه تقویم اجرایی یادمان آیت‌الله احسانبخش در محل ترور ایشان در مسجد کاسه‌فروشان رشت،خاطرنشان کرد:در نظر داریم به مناسبت یکی از ایام ملی و مذهبی در سال جاری از این یادمان رونمایی کنیم.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/294983

جمعه ۱۴ تير ۱۳۹۸
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
ایرانیان قربانی مظلوم تروریسم هستند

بخشی از خبر : سید عباس صالحی،‌ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۱۳ تیرماه در مراسم بزرگداشت شهیدان انصاری و نورانی و ۲۵۷ شهید کارمند استان گیلان که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در گلزار شهدای رشت برگزار شد،‌ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و انقلاب، اظهار کرد:‌ شهیدان گلگون‌کفن با نوای امام و پس از آن در لبیک به رهبری برای عزت ایران و اسلام و انقلاب جانفشانی کردند.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/295527


سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
استاندار گیلان:
انتظار پیشرفت ۴۰ درصدی موزه دفاع مقدس گیلان تا پایان سال ۹۸

بخشی از خبر : زارع با اشاره به حرکت بزرگ احداث موزه دفاع مقدس در استان گیلان،گفت:با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته انتظار پیشرفت ۴۰ درصدی این موزه تا پایان سال ۹۸ وجود دارد.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/298268


جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
آیت الله رسول فلاحتی:
آزادگان مشعل داران انقلاب اسلامی هستند

بخشی از خبر : به گزارش ایثار گیلان،آیت الله رسول فلاحتی در مراسم نکوداشت یاد و خاطره ۱۷۰ آزاده شهید و متوفی استان گیلان که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان و مناسبت شهادت حضرت امام محمد باقر(ع) در مسجد سیدالشهدا(ع) میدان بسیج(صیقلان) رشت برگزار شد،اظهار کرد:شما آزادگان مجاهدان مجسمی هستید که در میان ‌مردم زندگی می‌کنید.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/300679

پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
رئیس سابق سازمان حج و زیارت:
شهدای منا شهدای انقلاب اسلامی هستند

بخشی از خبر : سعید اوحدی درمراسم نکوداشت یاد و خاطره شهدای گیلانی فاجعه منا که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در مسجد جامع لنگرود برگزار شد،با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جلوگیری از فراموش شدن فاجعه منا،اظهار کرد:شهدای منا شهدای انقلاب اسلامی هستند،زیرا در تقابل با تفکر سخیف و منحط وهابیت به شهادت رسیدند.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/301566


شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
توجه به یادگاران دفاع مقدس ترویج عملی فرهنگ ایثار و شهادت است

بخشی از خبر : عبدالله پاکاری،‌ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان امروز، ۲۶ مردادماه بمناسبت گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در مراسم تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی که در شهر رشت برگزار شد،یاد و خاطره ۱۷۰ آزاده شهید و متوفی گیلان را گرامی داشت و اظهار کرد:‌هفته دفاع مقدس،روز جانباز،روز شهدا و سالروز ورود آزادگان به کشور جایگاه خاصی در تقویم انقلاب اسلامی دارد و از ایام‌الله محسوب می‌شود.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/301876


يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸
کسب رتبه برتر جشنواره استانی شهید رجایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان

بخشی از خبر : بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در جشنواره شهید رجایی استان موفق به کسب رتبه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی شد.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/304604


يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
نظارت،ارتقا و هدایت تحصیلی،وظیفه اصلی بنیاد در بخش آموزش است

بخشی از خبر : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان وظیفه اصلی بنیاد در بخش آموزش را نظارت،ارتقا و هدایت تحصیلی دانست و گفت:آموزش باید از طریق نهادهای مربوطه صورت بگیرد.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/306242


جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
ایثارگران باید در کمترین زمان به بهترین نحو خدمات درمانی دریافت کنند

بخشی از خبر : عبدالله پاکاری در نشست هم اندیشی بررسی وضعیت درمان ایثارگران استان که با حضور مدیرعامل بیمه دی کشور برگزار شد رضایتمندی جامعه هدف را مورد تاکید قرار داد و متذکر شد: در شرایط فعلی باید با توسعه خدمات به جلب رضایت ایثارگران بپردازیم، یعنی ایثارگران باید در کمترین زمان به بهترین نحو خدمات درمانی دریافت کنند.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/306896


يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
آیت الله فلاحتی در یادواره شهدای روحانی شرق گیلان:
فرهنگ جهاد و شهادت عزت را برای ملت ایران به ارمغان آورد

بخشی از خبر : آیت الله رسول فلاحتی در یادواره شهدای روحانی شرق گیلان که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در مسجد امام علی(ع) «ملاامیر»رودسر برگزار شد،اظهار کرد:ملت ایران براساس اعتقادی که برگرفته از قرآن عزیز است حرکت می کند.
ادامه مطلب در : http://www.isaar.ir/doc/news/fa/307231 
کد مطلب: 310442