ارائه تسهیلاتِ اشتغال برای 670 نفر ایثارگر در خراسان شمالی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با اشاره به اینکه از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون 670 نفر در استان خراسان شمالی تسهیلاتِ اشتغال‌زایی را دریافت کرده‌اند اضافه کرد: در این مدت با ارائه تسهیلات خوداشتغالی ایثارگران برای 670 نفر اشتغال‌زایی صورت گرفته است.
ارائه تسهیلاتِ اشتغال برای 670 نفر ایثارگر در خراسان شمالی
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز 15 مهر 98 علی روز فراخ با اشاره به اینکه اشتغال در جامعه ایثارگری یکی از اولویت‌های بنیاد به شمار می‌رود اظهار داشت: تسهیلات وام خوداشتغالی در دو بخش اشتغال روستایی و شهری به ایثارگران پرداخت می‌شود.
 وی بابیان اینکه تقویت اشتغال و توانمندسازی ایثارگران از اهداف بنیاد است تصریح کرد حمایت از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و ایجاد اشتغال علاوه بر رفع مشکلات این عزیزان به رونق اقتصادی کشور کمک خواهد کرد.
 روز فراخ در خصوص روند دریافت تسهیلات وام خوداشتغالی ایثارگران اظهار داشت: متقاضیان دریافت وام خوداشتغالی ایثارگران می‌توانند با تشکیل پرونده در شهرستان محل پرونده درخواست خود مبنی بر دریافت وام خود اشتغال را ارائه کنند و یادآور شد مدارک متقاضیان پس از جمع‌آوری درخواست از شهرستان‌ها به صندوق اشتغال ایثارگران ارسال می‌شود و با بررسی و تأیید مدارک توسط صندوق اشتغال متقاضیان واجد شرایط جهت دریافت وام خوداشتغالی به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.
روز فراخ در خصوص واجدین شرایط دریافت وام خوداشتغالی گفت: فرزندان شاهد فرزندان و همسران جانباز بالای ۲۵ درصد و فرزندان جانباز زیر ۲۵ درصد می‌توانند از تسهیلات وام خوداشتغالی بهره‌مند شوند.
روز فراخ در ادامه نیز در خصوص دریافت تسهیلات اشتغال پایدار گفت: کلیه ایثارگران گرامی می‌توانند در سامانه کارا ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند و پس از تأیید و بررسی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به کارگروه ملی ارسال می‌گردد و پس از تأیید کارگروه به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.
وی با تأکید بر اینکه کلیه ایثارگران بیکار می‌توانند از وام تسهیلات از محل اشتغال پایدار استفاده نمایند.
کد مطلب: 310449
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...