داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رییس بنیاد شازند :
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه‌ای دینی و ملی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۲
رییس بنیاد شازند در جلسه رسیدگی به درخواست های جامعه هدف با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: ما ملزم هستیم به‌عنوان یک وظیفه دینی و ملی، فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ و ترویج کنیم و خواسته های این عزیزان را به نحو شایسته پاسخ دهیم.
 
به گزارش ایثار واحد " استان مرکزی" ،سیدنجات اله مولایی راد در جلسه ای که با حضور حاج حیدری رییس حوزه یک بانک ملی –صدیقه جوکار بخشدار مرکزی و رحیمی رییس بانک ملی شازند برگزار شد ، اظهار داشت: امروز خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران توفیق بزرگی است که نصیب خادمان شهدا در دستگاههای دولتی و به ویژه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شده است.
وی بابیان اینکه رضایتمندی خانواده‌های معظم شهدا یک سرمایه عظیم و توشه اخروی است تصریح کرد: وظیفه مسئولان است که در راستای رضایتمندی و حل مشکلات خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان تلاش کنند چراکه مسئولیتی که امروزه بر عهده‌داریم به برکت خون شهیدان انقلاب است.
مولایی راد در ادامه با اشاره به مشکلات این قشر از جامعه بیان کرد: خدمات باید به بهترین شکل ممکن در اختیار این عزیزان قرار گیرد و در این زمینه نباید شاهد کوچک‌ترین نارضایتی از طرف خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشیم  و هرگز از یاد نبریم که امروز هر چه داریم به برکت خون شهدا و صبوری خانواده‌های معزز ایشان و ایثارگران است.
گفتنی است در پایان این جلسه که صبح روز دوشنبه مورخ 15 مهرماه 98 برگزار شد؛مصوب شد تعداد چهل وام دومیلیون تومانی قرض الحسنه جهت خانواده های دارای مشکل به بنیاد اختصاص یابد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310453