درگذشت پدر بزرگوار شهید والامقام علیرضا سعیدزاده
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰
گزیده ای از وصیتنامه ی شهید: همه از این انقلاب اسلامی این میراث خون شهیدان صدیق و امین و پیر جماران دست برندارند و از هیچ كوششی در سپردن این نهضت بدست امام عزیزمان مهدی(عج) فروگزارننمایند .
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،مرحوم آقای حاج حبیب ا... سعیدزاده پدر بزرگوار دانش آموز شهید علیرضا سعیدزاده  بعد از مدتی رنج ودرد بیماری،دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
پیکر پاک این بزرگ پدر روز دوشنبه مورخه 98/07/15 در میان حزن و اندوه انبوه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم همیشه درصحنه شهرستان فردوس و تعدادی از مسئولین و با حضورخادمان خانواده های شاهد و ایثارگر  از محل هیات فاطمیه شهرستان فردوس تشییع و در قطعه صابرین گلزار شهدا در جوار مزار مطهر فرزندشهیدش به خاک سپرده شد.
لازم به ذکر است، دانش آموز شهید علیرضا سعید زاده دهم آذرماه 1347 در خانواده ای متدین چشم به جهان گشود و سی اردیبهشت ماه 
1365 درمنطقه مهران به فیض شهادت نائل آمد.
گزیده ای از وصیتنامه ی شهید :
ما خلق شده‌ایم تا آزمایش شویم و  برای گذراندن  امتحان در این جهان آفریده شده‌ایم پس باید بكوشیم كه از این امتحان سربلند بیرون آییم. از تمامی مردم فردوس و اسلامیه می‌خواهم همه از این انق
لاب اسلامی این میراث خون شهیدان صدیق و امین و پیر جماران دست برندارند و از هیچ كوششی در سپردن این نهضت بدست امام عزیزمان مهدی(عج)  فروگزارننمایند . 
روحشان شاد و یادشان گرامی باد.
کد مطلب: 310461
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...