داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش استان هرمزگان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، صبح امروز جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش با حضور اقتداربختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، یوسفی معاونت فرهنگی بنیاد شهید ، شهرالهی رئیس اداره آموزش ، دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش و معاونین اداره کل آموزش و پرورش برگزار گردید .
این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی آغاز و سپس اقتدار بختیاری سرپرست اداره کل بنیاد شهید استان با گرامیداشت یاد و خاطره 1500 شهید استان و از عوامل ستاد اجرایی شاهد استان که نسبت به انجام امورات آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر تلاش نمودند که از همت پشتکار شما عزیزان است که فرزندان ایثارگر در عرصه عملی و آموزش در میادین بین المللی کنکور سراسری حائز رتبه های برتر شده اند تقدیر و تشکر نمودند  .
اقتدار بختیاری در ادامه این جلسه طی سخنانی اظهار داشت : شهدا و ایثارگر درخت تناور انقلاب اسلامی هستند . پدیده عظیم و تاریخی حیات دوباره اسلام و بیداری و امت اسلامی به برکت نهضت مردم ایران و فداکاری خانواده های شهدا شکل گرفته و در همین سه دهه به اندازه صد سال به پیش رفته است . جانبازان شهیدان زنده هستند . هر لحظه ای که این عزیزان دشواری جانبازی را با یاد خداوند تحمل و شکر می کنند . اجرت مجاهدت دارند و اگر با همین روحیه سه دهه با خدا را ملاقات کنند . اجر شهید نصیب آنان خواهد شد . خانواده های شهدا و ایثارگران ستون ها و پایه های عظیم نظام هستند و قدر شناسی از این عزیزان وظیفه ای همگانی است.

انتهای پیام./
 
کد مطلب: 310492
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...