داخلی صفحه مازندران خبر
 
نشست مدیر کل بنیاد مازندران با مدیریت بندر امیرآباد برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷
نشست مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با مدیریت بندر امیر آباد در خصوص پیگیری وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران به اتفاق معاون تعاون بنیاد استان دوشنبه ۱۵ مهر ماه با مدیریت بندر امیر آباد مهندس رضوانی جلسه ای برگزار کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل مدیریت بندر امیر آباد، در خصوص تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل و جذب آنان به گفتگو پرداخت.
مظلومی در این جلسه اظهار داشت: مشکل اشتغال فرزندان ایثارگر از عمده دغدغه های بنیاد و جامعه ایثارگری است .
وی اضافه کرد: همه دستگاهها و بخش های خصوصی برای جذب و رفع مشکل بیکاری فرزندان شاهد و ایثارگر باید با جدیت ورود پیدا کنند .
مدیر کل بنیاد مازندران گفت: فرزندان شهدا از توانمندی خوبی برخوردار هستند و باید از ظرفیت های آنان برای توسعه و تولید استفاده گردد.
مدیریت بندر امیرآباد در این جلسه گفت: نگاه ما به ایثارگران ویژه است و اگر فضای اشتغال ایجاد شود اولویت را به این عزیزان خواهیم داد.
وی افزود : امروز ما مدیون جانفشانی و ایثارگری پدران آنان هستیم و اگر کاری برای این قشر معزز انجام دهیم باید یک وظیفه بدانیم.  
انتهای پیام/
کد مطلب: 310500
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...