داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بنیاد استان کرمان:
رضایتمندی ایثارگران باید دستور کار مسئولین باشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹
مدیرکل بنیاد استان صبح امروز 15 مهرماه 98 پس از ملاقات عمومي با جامعه ايثارگري شهر کرمان اظهار داشت: امروز همه ما بايد در مقابل مشكلات ايثارگران احساس مسئوليت كنيم و با تمام وجود خود تلاش كنيم تا گره از مشكلات آنان برداريم.
 
 به گزارش ایثار کرمان، صبح امروز 15 مهرماه 98 ملاقات عمومي جامعه ايثارگري شهر کرمان با احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد استان در محل بنياد شهيد وامورایثارگران شهرستان کرمان برگزار شد.
در این ملاقات عمومي بيش از 50 نفر از جامعه ایثارگران و خانواده شهدا حضورداشتند و عمده‌ترين درخواست‌هاي آنان مسكن، اشتغال، تسهيلات بانكي، درمان، کمیسیون پزشكي و ... بود که مورد بررسي و رسيدگي قرار گرفت.
گروئی پس از ملاقات عمومي بابیان اينكه كاركنان بنیاد باید شکرگزار خدمت در این اداره باشند، گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ايثارگران، جایگاه معنوی خاصی دارد و اين توفيق خدمتگزاري، نصيب هرکسی نمی‌شود.
وی با اشاره به اينكه رضایتمندی ايثارگران باید دستور کار همه مسئولين باشد، اظهار داشت: امروز همه ما بايد در مقابل مشكلات ايثارگران احساس مسئوليت كنيم و با تمام وجود خود تلاش كنيم تا گره از مشكلات آنان برداريم. ما به خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران بدهكار هستيم و بايد دين خود را نسبت به شهدا ادا كنيم.
انتهاي پيام./
 
کد مطلب: 310505