جانبازان و ایثارگران دین بزرگی بر گردن جامعه دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸
معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان شمالی گفت:‌ جانبازان و ایثارگران دین بزرگی بر گردن جامعه ما دارند. آنان از مال و جان خویش گذشتند و تمام هستی خویش را در طبق اخلاص نهادند. حال مهم‌ترین وظیفه جامعه در قبال جانبازان احترام و گرامی داشتن دستاوردهای ایثار ایشان است.
جانبازان و ایثارگران دین بزرگی بر گردن جامعه دارند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز 15 مهر ۱۳۹۸ عزیز رضایی معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی طی جلسه‌ای با دکتر قاسم بیانی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص عقد قرارداد متمرکز با کلیه بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و همچنین مشکلات ایثارگران و رفع موانع رسیدگی و ارائه خدمات به آنان برگزار شد.
رضایی در خصوص وظیفه جامعه در قبال جانبازان گفت: جانبازان و ایثارگران دین بزرگی بر گردن جامعه ما دارند. آنان از مال و جان خویش گذشتند و تمام هستی خویش را در طبق اخلاص نهادند. حال مهم‌ترین وظیفه جامعه در قبال جانبازان احترام و گرامی داشتن دستاوردهای ایثار ایشان است.
وی ادامه داد: ما سعی می‌کنیم امکان بستری شدن ایثارگران را در بخش دولتی فراهم کنیم. این بیمارستان‌ها با بیمه دی قرارداد دارند؛ اما اخیراً متأسفانه به دلیل عدم پرداخت معوقات از سوی بیمه دی، قرارداد را یک‌طرفه فسخ نموده‌اند.
وی با اشاره به برخی از مشکلات خانواده‌های جانبازان اعصاب و روان، افزود:‌ تمام نهادها و مسئولان در حد توان باید نیازهای اولیه و حیاتی این جانبازان را تأمین کنند، مسئولیت شرعی ایجاب می‌کند که به کسانی که نمی‌توانند احقاق حقوق خود را کنند،‌ کمک کنیم ازاین‌رو از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان درخواست می‌شود تا حل مشکلات و نیازهای ایثارگران را در دستور کار خود قرار دهد.
کد مطلب: 310509
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...